Ana sayfa HABERLER Roberto Bravo Romantik ve Şık Kadınlar İçin Koleksiyonlar

Roberto Bravo Romantik ve Şık Kadınlar İçin Koleksiyonlar

0
Roberto Bravo Romantik ve Şık

Roberto Bravo Romantik ve Şık Kadınlar İçin Koleksiyonlar

Roberto Bravo’nun doğadan esinlenerek oluşturduğu sıra dışı tasarımları ile hazırladığı koleksiyonlar, stil sahibi kadınların karakterlerini, iölerinde kalanı dışarı çıkartarak yansıtıyor.

Marka, her biri farklı hikayelerle tasarlanmış koleksiyonlarıyla sıra dışı kadınların beğenisini kazanıyor. Kadınların vazgeçilmezi olan mücevherleri dünya moda trendleri ile birlikte sunan marka; pırlanta, renkli değerli taşlar ve altının mükemmel birlikteliğini tasarımlarına taşıyor.
Roberto Bravo’nun 2014 Koleksiyonları arasında yer alan Kumkuat ve Gallica koleksiyonları tasarımları kadar hikayeleri de dikkatleri çekiyor.
Kumkuat, mükemmel uyumu yansıtıyor.
İyi bir görünümü yaşam biçimi olarak benimseyen kadınlara hitap eden Kumkuat koleksiyonu, Roberto Bravo kadınına şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyor. Turunçgillerin mücevheri kumkuattan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonun her parçasında pırlanta kullanılıyor. Beyaz ve renkli safir taşların da yer aldığı  Kumkuat Koleksiyonu’nda yüzükler, dünya trendlerini Roberto Bravo kadınlarının beğenisine sunuyor.
Gallica’dan romantik dokunuşlar.
Romantik tasarımları değerli taşlarla birleştiren Gallica Koleksiyonu kadınların romantik ruhunu ve sıra dışı tarzını ortaya çıkarıyor. Gallica Koleksiyonu’na ait kolye, altının pırlanta ve safir taşlarla muhteşem birlikteliğini yansıtarak, kadınların mücevherleri arasında görmek isteyeceği çok özel bir tasarıma dönüşüyor.
Tasarımlarını doğadan ilham alarak oluşturan Roberto Bravo Gallica ve Kumkuat koleksiyonları tüm Roberto Bravo mağazalarında ve satış noktalarında.
Roberto Bravo Romantik ve Şık Kadınlar İçin Koleksiyonlar

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz