Ana sayfa HABERLER Atasay Şans ve sadakat her zaman yanınızda

Atasay Şans ve sadakat her zaman yanınızda

738
0
Atasay Şans ve sadakat

Atasay Şans ve sadakat her zaman yanınızda

Ramazan ayı boyunca Atasay mağazalarından alışveriş yapan herkes çok özel bir kolyenin sahibi olacak.. Şans, sabır ve sadakat erdemleri verdiğine inanılan “Fatma Ana Eli” motifli kolye Atasay’dan herkese hediye…
Ses getiren kampanyalarıyla Türk tüketicisinin kalbini fetheden Atasay, bu yıl da Ramazan ayı boyunca çok özel bir hediye sunuyor. Atasay mağazalarından Ramazan ayı boyunca alışveriş yapan herkes; rose, beyaz ve sarı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinde olan “Fatma Ana Eli” motifli kolyenin sahibi olma ayrıcalığını yaşayacak.
Anadolu’dan Hindistan’a kadar insanı kötülüklerden koruduğuna, sahibine şans, sabır ve sadakat erdemleri verdiğine inanılan “Fatma Ana Eli” sembolü, Atasay tasarımı ile kolye formunda yeniden yorumlandı.
Tasarımlarında sadeliği zarif detaylarla ikonik şıklığa dönüştüren Atasay, Bayram alışverişi için de farklı beğenilere ve bütçelere göre tasarlanmış binlerce parıltılı seçenekler sunuyor.
Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, modern, trendleri yakından takip eden ve stil sahibi şehirli kadına hitap eden tasarımlara, bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşatan zarafetin ön plana çıktığı tasarımlardan farklı çizgilerin “aşk” temasıyla işlendiği koleksiyonlara, neşeli ve oyuncaklı mücevherlerden ihtişamıyla göz alanelmas ve pırlantalı ürün seçeneklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip Atasay, her anı kutlamaya değer kılıyor.
Bayram şıklığınızı Atasay’ın gösterişli takılarıyla tamamlamak ve “Fatma AnaEli” motifli kolyeye sahip olmak için 9 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arasında en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz