Ana sayfa HABERLER Escape Watches Sevgililer Günü Hazırlıkları…

Escape Watches Sevgililer Günü Hazırlıkları…

0
Escape Watches
Sevgiliniz için İsviçre Şıklığı’ndan vazgeçmeyin…
Escape Watches’dan Signature Koleksiyonu !
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, henüz hediye seçmemiş olanlar için Escape Watches saat markası Signature Koleksiyonu sunuyor.
Ersa Saat markasının sunduğu Escape Watches Signature Koleksiyonundaki modeller, kadrandaki desen ve renkleri ile ilgi çekiyor.
Meşe ormanlarındaki zeytin ağaçlarından ilham alınarak tasarlanan saatler, farklı renk ve derileri ile bundan böyle erkeklerin değişmeyen aksesuarları olacak.
Escape Watches markasının kadınlar için sunduğu diğer model ise moda trendlerine uygun ve kadınların gündelik hayatta ve özel kutlamalarda kullanabilecekleri harika bir hediye olacaktır.
Stil sahibi bir kadının zevkine hitap edebilecek detaylarda hazırlanmış olan bu saat, kadınların stilini tamamlayacak.
Sizde sevgilinize bu seçkin saatler arasından en şık olanı seçin.

Escape Watches birbirinden farklı tarzlara hitap edecek

Beyler Dikkat ! 14 Şubat için harika mücevherler Gufo Jewelry’da
Sevgililer Günü için zarif bir kadına hediye edilebilecek en şık armağan Escape Watches değilse de, Gufo Jewelry mücevheridir .
Henüz geçen yıl kurulan mücevher markası , tasarımları ile kendinden söz ettiriyor bile !
Gufo adını italyanca’dan almış… Baykuş demek.. Zaten bu da birçok tasarıma ilham vermiş ve zengin bir koleksiyon oluşturulmuş.
Bence hediye seçmekte zorluk bile çekebilirsiniz, gerçekten kadınların günlük hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri sade ve narin modeller vitrinleri süslemiş.

Gufo Jewelry Online Alışveriş Mağazası açıldı

Tasarımcının ‘Doğa’ koleksiyonunda fil, geyik, serçe gibi şirin modeller karşımıza çıkıyor, ‘Şanslı’ serisinde ise at nalı çok hoş bir tasarım olmuş.
Ama bunların dışında da yine ‘Geometrik’ serisinde minimal kareler, üçgen ve halka çeşitleri var. Feminen çizgisini unutmayalım, burada da daha çok taşlar ile bezenmiş göz alıcı modeller mevcut.  Kısacası hepsi birinden şık tasarımlar:)

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz