Sevgilinizin Hayal Ettiği Mücevheri 2 Saate Gerçeğe Dönüştürün !

Karun Mücevher

Sevgilinizin Hayal Ettiği Mücevheri 2 Saate Gerçeğe Dönüştürün!

Karun Mücevher markasının kurucusu olan Karun Kıraç 400 yıllık aile mesleği olan kuyumculuk’tan geliyor ve son yıllarda tasarımları ile sektöre farklı bir bakış açısı getiriyor.
Bunun örneğini yeni başlattığı kampanyada görebiliyoruz, 14 Şubat günü yaklaştı ve marka sevgiliniz için şık süprizler yapmak için mükemmel bir adres.
Sevgilinizin hayal ettiği takı veya aksesuarı belirliyorsunuz ve 2 saat içinde özel tasarımınız bütçenize göre hazırlanıyor.
Karun Mücevher mağazasında yakut, zümrüt, pırlanta, elmas veya diğer değerli taşlarla süslenmiş bileklikler, kolyeler veya eşsiz tasarlanan yüzük ve küpeler aşkınızı ilan edeceğiniz kadına hediye edebileceğiniz mükemmel hediye alternatifleri.
Marka sadece kadınlar için mücevher üretmiyor, erkekler içinde sade ama sıradışı tasarlanmış kol düğmeleri, çelik ve deri süslemelerden oluşan bilekler veya özel taşlar ile farklı tespihler bulabilirsiniz.
Sessizce bir süpriz yapmak isterseniz eğer kırmızı turmalin taşından şık kalp şeklinde olan bu kolye sevgilinizi kalbinden vuracak.

Karun Mücevher, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel tasarım ürünleriyle öne çıkıyor

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ölümsüz Aşkınıza Parker İmzası

Dünya devi Parker 127 yıllık geçmişiyle kalem dünyasının markası olarak Sevgililer Günü için çok özel bir hediye sunuyor.
Parker Ingenuity koleksiyonu lüks saatlerden, otomobillerden ve son olarak moda trendlerinden ilham alınarak tasarlanmış.
Sevgililer Günü’nde stil sahibi ve aynı zamanda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olacak olan Parker Ingenuity modeli, ölümsüz aşkınızın imzası için en özel armağan seçenekleri arasında görülmekte. Tarzını konuşturmak isteyenlerin tercihi olan Parker Ingenuity kalemi yeni yazım teknolojisi ile donatılmış, erkek ve kadın kullanıcılar için ayrı farklı tip ve renklerde sunulmuş.
127 yıllık tecrübesiyle üretim yapan marka, Parker Ingenuity koleksiyonu üretici gereksimlerinden yol çıkarak ”5th” yazım tekniği sayesinden birçok özelliği bir arada dolma kalem şıklığında günlük kullanımlarınızda sorundan uzak rahatlık sunuyor. Şık tasarımı dışında, Parker kalem açık kalsa bile ucu kurumuyor, basınçtan etkilenmiyor, kağıda bulaşmıyor.

Parker, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkınızın imzasını atmanız için Parker Ingenuity modelini sunuyor.

Scroll to Top