Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri ‘ni sizler için inceledik.

Richard Mille, Frieze Masters ve Frieze London’ın bu yılki yeni ortağı oldu.

Frieze Masters ve Frieze London’ın bu yılki yeni ortağı Richard Mille, kendi adını taşıyan markasını 2001 yılında dünyayla tanıştırdı. Kuruluşundan bu yana Richard Mille tasarımları, geleneksel saat işçiliği sanatını kökten değiştirdiği ve yeniden tanımladığı için efsanevi bir özellik kazandı. Bu canlı ve çağdaş tarihi kutlamak amacıyla marka şimdi, İngiltere’de gerçekleşen sanat fuarı Frieze Masters ile ilk kez biraraya gelerek sıra dışı, ender, artık bulunmayan ve özel koleksiyonerlerin cömertçe ödünç verdiği saat örneklerini müze düzeyinde bir küratörlük dahilinde bir araya getiriyor.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri

Richard Mille’in saatçilik ve saat tasarımı yaklaşımı her zaman, saati yalnızca zamanı ölçen bir araç olarak sınırlandıran rolünden çıkartarak saatin görsel potansiyelini direkt tasarım, sanat, heykeltıraşlık ve mimarinin merkezine koyarak arttırmaya ve güçlendirmeye yönelik.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat ModelleriRichard Mille saatleri bu sayede, hem kasa hem de mekanizmanın kendisi için üç boyutlu olarak göze çarpan mekanlar ve hacimlerden en iyi şekilde yararlanıyor. Her mekanik parçanın yerleşimi ve bitişi bile, Mille’in saat yapımına bütüncül yaklaşımı kapsamında, görsel ve stilistik olarak asli bir önem taşıyor. Elbette saat, kusursuz bir zaman ölçme aracı olmalı ve elde edilebilecek en yüksek kronometrik sonuçları vermeli diyen Richard Mille, yine de saatin hem içinde hem de dışında, görsel ifade gücü açısından neden büyüleyici ve çok katmanlı olmasın diye soruyor ve sözlerine devam ediyor; ‘Tıpkı muhteşem bir sanat eserinin, kendisine bakan kişiye karmaşık kavrayış katmanları sunması gibi. Bu unsurların tasarım sürecinde belirlenmesi, minyatür resim dünyasından çok da uzak değil. Minyatür resimlerde de yalnızca birkaç santimetre karelik çok sınırlı bir alanda önünüze dünyalar serilebiliyor.’Giyilebilir Teknoloji’yi Skagen saatlerinde takip edebilirsiniz. Falster Akıllı Saat Modeli.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Ülkemizde distribütörlüğünü Saat&Saat firmasının yaptığı Skagen akıllı saatleri, dokunmatik kadranlı ilk akıllı saat modelini, yalın dizayn ve fonksiyonelliği birleştirerek tasarlamış. Fonksiyonellik ve minimal modernlik arasındaki mükemmel uyumu sağlarken, kullanımı kolay arayüzü sayesinde teknolojiyi de eklemiş.Sportif şıklık arayanlara: BOSS Orange Sonbahar-Kış 2018 kol saati koleksiyonu.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Erkeklere modern ve sade bir şıklık sunan BOSS Orange erkek saat modellerinde, turuncu ve haki yeşil tonları kullanılırken, deri kabartmalı kayış gerçekten göz alıcı.

Michael Kors Acces Sofie Pave

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Dünyanın ünlü markalarından Michael Kors saat markası, moda dünyasındaki yaratıcılığını Michael Kors Access akıllı saat modelleriyle teknoloji ile birleştirmiş. Bayan saat modelleri arasında fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şıklığıyla da öne çıkan model, zarif stilinden taviz vermek istemeyen kadınlar için.

Bayan saat modelleri için bir örnek daha: Armani Exchange, Sonbahar 2018 koleksiyonu.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Saat&Saat, Armani Exchange Sonbahar 2018 koleksiyonu ile kadın saat modelleri konusunda da rakipsiz. Armani Exchange, her tarza uyum sağlayacak metalik gri tondaki saatleri ile çabasız şıklığı sunuyor. Metalik gri paslanmaz çelik bilezik, minimal çizgilerin ve kristal taşların yer aldığı kadranıyla feminen anlayışın altını çizerken, Sonbahar sezonunda her kombininiz ile severek kullanacağınız yeni kadın saat koleksiyonunu sunuyor.Sonbahar 2018 bayan saat modelleri: DKNY Soho ve Eastside koleksiyonları.

Sonbahar-Kış 2018 sezonu Saat Modelleri
Sonbahar 2018 sezonunda Soho ve Eastside koleksiyonlarını yeni kaplama ve logolarıyla buluşturan ünlü saat markası, 34 mm paslanmaz çelik kasa, lüks deri kayış veya çelik bilezik seçenekleri sunan saat modelleriyle hayli iddialı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz