Sonbahar kış takı trendi: Boncuklu Kadın Kolye Modelleri

Aksesuar ve takı dendiğinde kolyeler akla ilk gelenlerdendir. Bu yazımızda size Boncuklu Kadın Kolye Modelleri hakkında bilgi vermek istedik. Umarız beğenirsiniz.Biz kadınlar için mükemmel gözükmek çok önemli. Şık görünmek için elimizden gelen her şeyi yapılıyoruz. Cilt bakımımıza önem veriyoruz. Estetik operasyonlar geçiriyoruz. En pahalı kremleri kullanıyoruz. Diyet, spor yapıyoruz. En güzel kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. En güzel ayakkabıları, en güzel çantaları seçmeye çalışıyoruz ve bizi şıklık yarışında ön safhalara taşıyacak aksesuarlar kullanmaya gayret ediyoruz.Takılar bizim için önemli aksesuarlardan.  Çok sade bir kıyafeti bile taktığımız doğru takılarla mükemmelleştirebiliriz. Yapmamız gereken doğru tercihler yapmak.  Kolyesi olmayan veya kolyeyi sevmeyen bayan sayısı çok azdır.  Kolyeler bizim gizli kahramanlarımız gibidir.  Peki nasıl kolyeler bize yakışıyor, hangi kolyeleri kullanmaktan kaçınmalıyız?

İş dünyasında aksesuarlar nasıl kullanılır? Okumak için tıklayın >>>  https://goo.gl/VTBY7R

Boğazlı bir badi giydiyseniz uzun karnınıza kadar sarkan kolyeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle düz bir badi tercihi yaptırsanız kolyeniz size çok ayrı bir hava katacaktır. Kalın iplerden yapılmış, büyük kolyeler bu badiler için tasarlanmıştır. Eğer bir gömlek giydiyseniz ve boynunuz açıksa buna uygun kolyeler de var. Çok uzun olmayan kısa kolyeler tercih edin. Boynunuzu saran , yuvarlar dizayn edilmiş kolyeler doğru tercih olacaktır. Giyeceğiniz gömleğin rengine göre takacağınız kolyenin rengini ayarlayabilirsiniz.

Boncuklu Kadın Kolye Modelleri
Boncuklu Kadın Kolye Modelleri

İnci kolyeler yüz yıllar geçse de popülerliğini asla yitirmez. Boğazlı bir badi giydiğinizde insi kolyenin ucuna bir düğüm atarak kullanabilirsiniz. Eğer gömlek tarzı boynunuzun açık olduğu kıyafetler giydiğinizde iki ya da üç kat boyunuza dolayarak kullanmanızı tavsiye ederiz.  Boncuklu kolyeleri seçerken boncukların büyüklükleri ve şekillerine dikkat etmek gerekir. Bu özellikler kolyenin kullanım alanını değiştirecektir. Siz de en kısa zamanda farklı boncuklu kolyeler edinin ve şıklığınızı herkese ispat edin.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz