Ana sayfa HABERLER Yeni yılda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermenin en indirimli yolu

Yeni yılda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermenin en indirimli yolu

0
Outlet Mücevher

Outlet Mücevher Yeni yılda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermenin en indirimli yolu

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getirecek Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde, sertifikalı ve ihraç fazlası ürünler, %70’e varan indirimlerle satışa sunulacak.
25-29 Aralık 2013 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan yeni yıl için büyük fırsatlarda dolu.
Siz de sevdiklerinize çok özel ve değerli bir hediye armağan etmek isterseniz, bu özel indirim günlerini şimdiden ajandanıza kaydedin. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası ürünler, %70’e varan indirimlerle ve 12 taksit imkanıyla satışa sunulacak.Çok özel fırsatlar her zaman olduğu gibi burada da sınırlı bir süre için geçerli.
Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevherler Fırsat Günleri’nde, Siz de bu fırsatları yakalayın, ucuzluğu kaçırmayın!
Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Sarraf atölyesi olarak hizmet verecek olan bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.
Pırlanta Meraklısı Ziyaretçiler İçin Özel Sergi
“Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu” sergisi, ziyaretçileri bekleyen diğer sürprizlerden biri. Pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenlerden yeryüzüne çıkarılışı, pırlantanın bilinmeyen yönleri, 2014 pırlanta trendlerinin anlatılacağı sergide ayrıca “pırlanta almanın sırları” konulu workshop çalışması da yer alacak.
Yeni yılda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermenin en indirimli yolu

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz