STORKS yüzükleri rengarenk

Ağustos şıklığı rengarenk STORKS yüzükleri …

Ağustos şıklığı rengarenk STORKS yüzükleri …
Storks Mücevherat yaz koleksiyonuna değişik formlarda tasarlanmış renkli yüzükler ekledi…
Hoş tasarımları, asil duruşları ile yaz sezonunda yüzük severlerin gözdesi olacak olan bu Storks yüzükleri göz kamaştırıyor…
Marka yaz koleksiyonu ile pozitif, enerjik, nostaljik, ışıltılı kadınlara birbirinden farklı modeller sunuyor. Birçok zevke hitap eden takılar ışıltı saçan, enerji dolu yorumlarıyla kadınları büyülerken, davetlerde kıyafetlerin de vazgeçilmez parçası haline geliyor.
Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün öncü markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü

www.storks.com.tr
Nuruosmaniye Cad.
No: 48 Çemberlitaş / İstanbul
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87

Scroll to Top