Ana sayfa HABERLER Kuyum Sektörü’nün Geleceği… Altın Çarşı !

Kuyum Sektörü’nün Geleceği… Altın Çarşı !

0
Adını 16’ıncı yüzyılda Kapalı Çarşı’nın içinde sarraf, kuyumcu ve antikacıların bulunduğu, güven ve müşteriye saygı kavramlarıyla özdeşleşmiş olan Altın Çarşı’nın, geleneksel ticaret ahlakıyla en son teknolojileri birleştirerek kuyumculuk sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Altın Çarşı, Kuyumcuları doğrudan üreticilere ulaştıran güvenli ticaret merkezi kurarak, mücevher üreticileri kapalı devre bu platformda buluşturdu.

“Kuyumculuk sektörünün geleceğiyiz” sloganıyla yola çıkan Altın Çarşı, kısa sürede büyük ilgi gördü.  5 ayda 58 ilden 1250’yi aşkın kuyumcunun üye olduğu Altın Çarşı’da her gün 200’den fazla kuyumcu para, zaman ve efor sarf etmeden alışveriş yapabiliyor.
Altın Çarşı tarafından kuyum ve mücevher üreticilerine özel olarak hazırlanan bu uygulama yeni bir anlayış getirdi.

Altın Çarşı, geleneksel ticaret ahlakıyla en son teknolojileri birleştirerek kuyumculuk sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Türk Kuyumculuk Sektörünün küresel rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen Altın Çarşı, kuyum ve mücevher üreticilerine özel olarak hazırlanan bu uygulama ile kısa sürede büyük ilgi gördü.

Her gün 200’den fazla kuyumcu sistemde online olarak, üreticilerin modellerine atölye çıkış fiyatlarıyla doğrudan erişerek para, zaman ve efor sarf etmeden alışveriş yapabiliyor. Altın Çarşı’da, sadece kalite ve fiyat avantajı değil, sunduğu diğer fırsatlar da kuyumculara kazandırıyor.

Kuyumcular Altın Çarşı’ya ücretsiz üye oluyor, sektörel anlık piyasa verilerine ücretsiz erişiyor, binlerce kaliteli mücevher modeline en uygun fiyatlarla ulaşıyor.
Yine ayar ve kalite kaygısı olmadan ürünleri seçibiliyor, istedikleri adet ve gramda ürün siparişi verebiliyorlar.
Altın/TL ve havale, kredi kartı gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanabilir ve mesafe farkı gözetmeden ülke genelinde aynı fiyatlarla alışveriş yapabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz