Ana sayfa HABERLER ALTIN Altının derin maviyle buluşması

Altının derin maviyle buluşması

800
0
Yazın enerjisi mavinin sonsuzluğuyla birleşti…
Mücevher modasında son yılların yeni trendi marine teması, şehirli kadının markası Belle Atasay’ın 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonundaki “Coquette” stiliyle neşeli ve modern kadınlar için birbirinden şık ve ikonik mücevherlere dönüştü.
Dünya moda trendlerini mücevhere taşıyan Belle Atasay, 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda renkli şehir hayatını yaşamayı seven ve girdiği her ortamda enerjisiyle farklılaşmayı bilen kadınlar için “Coquette Style” konseptini tasarladı.
Neşeli ve modern kadınların tercihi Coquette Style konseptinde yer alan, yaz aylarının enerjisini yansıtan marine etkisindeki kolye, küpe ve yüzük tasarımları cıvıl cıvıl bir yazın habercisi. Mavinin derinliği ve büyülü enerjisinin tasarıma yansıdığı Coquette Style mücevherleri kadınları adeta sonsuzlukla bütünlüyor.
Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında geliştirilen Belle Atasay 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonundaki tasarımlar,birbirinden şık ve ikonik mücevherlerle bu sezon modern, romantik, geleneksel ve gösterişli her kadının ışıltısını yansıtacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz