Renkli Mücevherler

Mücevherlerin Renkli Dünyası….

Renkli Mücevherler

Mücevherlerin renkli dünyasını Storks Mücevherat tasarımları ile keşfetmeye ne dersiniz?
2014 yazında renkli mücevherler dikkat çekiyor…
Storks Mücevherat’ın “Yaz Işıltıları” koleksiyonu ile yazın renkli yaşayın…
Güneşin sımsıcak etkisiyle birlikte ruhunuzu özgürce renklendirmenin vakti geldi…
2014 yazında renkli mücevherler dikkat çekiyor… Storks Mücevherat’ın “Yaz Işıltıları” koleksiyonu ile yazın renkli yaşayın…
Klasik mücevher tasarımlarının yanı sıra renkli taşların ön planda olduğu mücevherler tasarlayan Storks, yaz aylarında da kadınların tek tercihi olacak… İster ağır, ister günlük kullanım için düşündüğünüz mücevherlere Storks’un yeni tasarımları ile sahip olabilirsiniz. Renkli taşlara pırlantanın büyülü ışıltısının eşlik ettiği kolye ve takım halinde sahip olabileceğiniz gibi tek tekte sahip olabilirsiniz… Ya da zevkinize göre kendi set mücevherinizi oluşturabilirsiniz.
Mücevherlerin renkli dünyasını Storks Mücevherat tasarımları ile keşfetmeye ne dersiniz?
Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün lokomotif markasıdır. Sümer Kuyumculuk tarafından oluşturulan Storks markasının; NuruOsmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor.
Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks; Antalya Laura AVM, Beşiktaş Akaretler, Nuruosmaniye İpek Yolu caddesi, Zeytinburnu Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki tek teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü
www.storks.com.tr
Nuruosmaniye Cad.No: 48 Çemberlitaş/İST.
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87
e-mail: ferda.serbest@storks.com.tr
Scroll to Top