Ana sayfa HABERLER Storks Anneler Günü özel pırlantalı alışverişe Uğurum Sensin kolyesi hediye

Storks Anneler Günü özel pırlantalı alışverişe Uğurum Sensin kolyesi hediye

0
Storks Anneler Günü Özel
Storks Anneler Günü özel pırlantalı alışverişe Uğurum Sensin kolyesi hediye
Storks’un anneler gününe özel tasarladığı pırlantalı “” kolyesi, bu anlamlı güne değer katmak isteyenler için zarif bir alternatif olacak. Siz satış mağazalarından hediyenizi seçin, annenizi mutlu edecek ikinci mücevher Storks’tan hediye!
Anneler günü yaklaştı…  Büyük ya da küçük tüm çocukları hediye telaşı sardı. Marka, anneler günü sebebiyle Mayıs ayında pırlantalı mücevher alan herkese anneler günü için hazırlanan “” kolyesi hediye edecek! Sevgiyle birbirine bağlılığı ifade eden çiçekler, pırlanta taneleri ile tomurcuklanıyor. Sevginiz, Storks uğuru ile annenizin boynundan çıkarmayacağı bir mücevhere dönüşüyor.
“” sloganı ile anne sevgisinin mücevherle buluştuğu bu çok özel tasarım, yalnızca Mayıs ayına özel tüm Storks Mağazalarında…

Storks Anneler Günü Stoklarla sınırlıdır.

Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevhersektörünün öncü markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü

www.storks.com.tr
Nuruosmaniye Cad. No: 48 Çemberlitaş / İstanbul
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87
e-mail:
ferda.serbest@storks.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz