Koçak Gold Annelere Özel

Koçak Gold Annelere Özel “BAHAR ESİNTİSİ”

Koçak Gold Annelere Özel “BAHAR ESİNTİSİ”

Koçak Gold Annelere Özel hazırladığı üç farklı temadan oluşan; Bahar Esintisi Koleksiyonu’nda yer alan Çiçek, Damla ve Arp temalı kolye, küpe ve yüzükten oluşan ikili, üçlü setleri anneleri ışıltısı ile büyülemeye hazırlanıyor.
Annenize olan sevginizi en güzel anlatmanın yolu, kalpten gelen duygularınızla ifade edeceğiniz “Anneler Günü Hediyesi” olacaktır. Hediyelerin heyecanla seçildiği bu özel gün, annenize unutulmaz bir hediye vermek için en uygun zamandır. Her koşulda çocuklarının yanında olup onları hep destekleyen anneleri mutlu edebilmek, onlara kendi kalpleri kadar sıcak ve değerli bir hediye verebilmek amacıyla bu özel gün için Koçak Gold birbirinden güzel Çiçek, Damla ve Arp temalı Bahar Esintisi Koleksiyonu’ndan üçlü setleriyle annelerin sıcak kalbine dokunuyor.
Bahar Esintisi Koleksiyonu’nda yer alan rose altın üzerine küçük pırlanta taşların dizildiği Çiçek temalı kolye, küpe ve yüzük üçlüsü, asaleti ve şıklığı doruklara çıkarmak ve bambaşka bir hava yaratmak konusunda rakip tanımıyor.
İlk cemrenin düşmesi ile birlikte ağaçların tomurcuklandığı, çiçeklerin açmaya başladığı şu günlerde baharın ilk müjdesi doğadan alınırken Koçak Gold’un minik minik sıralı pırlanta taşlardan ve Damla temalı zümrüt kolye ve küpeden oluşan ikili seti doğaya gönderme yaparak annelerin gönlünü feth ediyor.
Arp’in huzur veren büyüleyici sesi, doğanın bağrından kopmuş teknolojinin katkılarını da içine alan değişmeyen heykelimsi görselliğiyle kolye, küpe ve yüzükten oluşan üçlü set annelerimizin seslerini anımsatarak sevgiyle hayat buluyor…
Bahar Esintisi Koleksiyonunda yer alan yüzük, küpe ve kolyeler annelerin parmaklarını, kulaklarını ve boyunlarını süsleyerek bahara vurgu yapıyor.
Her zaman yenilikçi tarzıyla sektöre yön veren Koçak Gold, bu özel günü ölümsüzleştirerek  “BAHAR ESİNTİSİ ” koleksiyonu ile annenizin kalbine dokunmanızı sağlayacak…
Koçak Gold’un Anneler Günü özel koleksiyonu Türkiye çapındaki tüm Koçak Gold mağazalarında  sizleri bekliyor olacak.
Scroll to Top