Edox, Aşk bu saatin tam ortasında!

Aşk bu saatin tam ortasında

Edox, Aşk bu saatin tam ortasında!

İsviçreli saat devi Edox’un sahiplerine kalbini açan saati OPEN HEART Sevgililer Günü‘ne rengiyle vitrinlerdeki yerini aldı.
Sevgililer gününde hayatınızın aşkına kalbinizi açmanın yolu Edox’tan… İsviçreli saat devinin klasik saatte devrim yaratan modeli “Les Bemonts Open Heart” 14 Şubat’ta anlamlı bir hediye arayanlara mükemmel bir alternatif. Sevginizi göstermenin ince ayrıntıya ve kaliteye yansımış hali olarak Edox tercih edebilirsiniz.
Bir aşk öyküsünün eseri olarak 1883 ‘lü yıllarda ortaya çıkan Edox, yer yüzünün bilinen en değerli Sevgililer Günü hediyelerinden biri… Edox’un yaratıcısı ilk saati sevgilisine hediye etmek için tasarlamış… Bir aşk hediyesi olarak doğan Edox geçirdiği büyük değişimle şimdilerde en prestijli saatlerden biri
Edox’un 14 Şubat’a özel olarak hazırladığı Les Bemonts serisinden “Open Heart” mavi rengiyle dikkat çekiyor. Dinamizm ve zarafetin birlikteliğinin ürünü olan Open Heart isminden de anlaşılacağı üzere kalbini kullanıcısına açmış durumda. mekanizmasını gösteren penceresiyle  aşkın  kalp atışlarını gözler önüne seriyor. Kullanırken atışları bileğinizde hissedebilmeniz için en özel tasarımlar ve saatler Edox’da sizleri bekliyor olacak.
Klasik saatte tabuları yıkan Edox’un “Les Bemonts” serisinden “Open Heart” saatin kalbini sahiplerine açıyor. Mekanizmanın üstünde safir kristal camdan özel olarak hazırlanmış penceresiyle “kalbimi sana açtım” demenin en şık yollarından biri olan “Open Heart” sevgililerin hizmetinde. Seçkin saat mağazalarında 2950 TL fiyat  ile vitrinlerde.
Scroll to Top