Ana sayfa HABERLER Erkekler İçin Hediye Alternatiflerinin En Şık Adresi; Atasay Vive Le Roi

Erkekler İçin Hediye Alternatiflerinin En Şık Adresi; Atasay Vive Le Roi

888
0
Atasay’ın erkek mücevher markası Vive Le Roi, Sevgililer Günü için en şık hediye alternatifleriyle kadınların kurtarıcısı olacak nitelikte. Bu yıl Sevgililer Günü’nde ona ne alacağım derdine son veren Vive Le Roi, erkekler için birbirinden farklı ve özel tasarımlarıyla öne çıkıyor.
Asimetrik tarzın ön planda olduğu erkek modasının yeni trendlerinden biri olan çark şeklindeki kol düğmeleri ve Aşk Tanrısı Eros’un oklarını simgeleyen siyah pırlantalı ve deri ip kullanılan ok kolye, Sevgililer Günü’nde ona kendini değerli hissettirecek hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Ayrıca piramit motifli siyah pırlanta kelepçe bilezik trendy tarzıyla öne çıkarken, siyah deri kullanılan pırlantalı silindir bileklik ve  çelik örgü  tellerin ayrı bir hava kattığı altın bileklikler bu Sevgililer Günü’nde ona armağan edeceğiniz en şık hediyeler arasında yer alıyor.
Erkek modasında yükselen dünya trendlerini takip eden Vive Le Roi ile ona sahip olduğu güç ve cesareti simgeleyecek en şık tasarımları hediye edebilirsiniz.
ock15b-atasay-vive-le-roi-erkekler-icin-hediye-alternatiflerinin-en-sik-adresi-kuyumistanbul

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz