Ana sayfa HABERLER Basel’de ” Victorinox Swiss Army ” kalitesi taçlandı

Basel’de ” Victorinox Swiss Army ” kalitesi taçlandı

0
Victorinox Swiss Army

Basel’de ” Victorinox Swiss Army ” kalitesi taçlandı

İsviçre saati denince akla ilk gelen markalardan olan Victorinox Swiss Army, İsviçre’nin Basel kentinde yapılan Dünyanın en önemli saat ve mücevher fuarı BASELWORLD’e iki yeni modeliyle damga vurdu.
Son iki yılda saat dünyasının en hızlı yükselen markası olan Victorinox Swiss Army dinamik ekibinin yanı sıra güvenilir bir marka oluşunun da enerjisiyle fuarın en göz alıcı markalarında biri oldu.
Kalite ve fonksiyonelliği ön planda tutan Victorinox Swiss Army  “Herkesin kullanabileceği saatler” ürettiği yolundaki intiba standı gezen tüm saat severler ve basın mensupları tarafından kabul gördü.
BİR SAATTEN DAHA FAZLASI  ‘’ INOX ‘’
Daha çok İsviçre çakılarıyla tanıdığımız Victorinox, saatlerine de çakıda ki ilkelerini yansıttı: Kalite ve fonksiyonellik…
Saatlerini de bu mantıkla tasarlayan Victorinox Swiss Army daha önce yapılmamışı yaparak İsviçre saat endüstrisine yeni bir devrim getirdi. Victorinox’un 130. Yılına özel olarak tasarlanan Inox modeli 130 zorlu testten başarıyla geçerek herkesi hayrete düşürdü.
Bugüne kadar birçok özel model ve seriye imza atmış olan marka, Baselworld bünyesinde yeni serisi Inox‘un duyurusunu yaptı. Bilindik sınırların çok daha ötesinde bir dayanıklılık vadeden yeni Inox serisindeki modelleri yalnızca saat olarak nitelemek oldukça zor.
nisn14_victorinox_swiss_army_basel_de_kalitesi_taclandi_jewelleryistanbul
Ömür boyu bileğinizde kalacağını bilerek satın alabileceğiniz bir saat olan Inox, üretim aşamasında Standart testin yanı sıra 130 zorlayıcı güç testtin den geçiyor. Üstelik bu testler öyle sıradan testler de değil. Betona atma, yüksekten düşürme, aşırı soğuk ve aşırı sıcağa maruz bırakma ve hatta üzerinden 25 tonluk tankla geçme gibi testlere maruz kalan Inox, dayanıklıyım diyen rakip saatlere meydan okuyor. 200 metreye kadar su geçirmeyen Inox,  -51° C’den +71 ° C’e kadar gerçekleşen ısı farklılıklarına ve 12G’lik hızlandırma ve yavaşlatma etkilerine direnebiliyor. Saat 12G’ye kadar da direnç gösteriyor. Saatin kadranı, camı aşağıda kalacak şekilde tasarlandığından kristal camın darbelerden etkilenme olasılığı da azalıyor.
“Ömürlük” saat olarak lanse edilen İnox her tarza uyacak bir çizgiye ve karizmaya da sahip…
Fiyatının yaklaşık 1.200.-TL olması beklenen saat modelinin, siyah, mavi ve yeşil renkleri ile  eylül ayında tüm dünya ile aynı zamanda Türkiye’de olması bekleniyor.
“DİVE MASTER” 500
Fuarda Victorinox Swiss Army’nin başka bir gururu “Dive Master ” adlı 500 limitli modeldi.
Dive Master, İsviçre ordusunun resmi çakı üreticisi Victorinox’un dalgıçlar için tasarladığı ekstra su geçirmez, ekstra sağlam ve sınırları zorlayan modeli.
Dalgıçlar için özel olarak tasarlanan Dive Master saatini hiçbir an yanından ayırmayan macera tutkunlarının da hoşuna gidecek.
Sağlamlık, güvenilirlik ve fonksiyonellik: Bunlar Victorinox Swiss Army saatlerin başlıca nitelikleridir. Bununla birlikte, Dive Master 500 özellikle bu anlayışın sembolüdür: istisnai sağlamlığı sayesinde zaman testi karşısında dayanıklı kalabilmek üzere tasarlanmıştır. Deneylerini düzenli olarak internet üzerinden ve yazılı olarak paylaşan uzmanlarca test edilen bu model, sınıfının en güvenilir ürünleri arasında sıralanmıştır.
Kısaca, dünyaca ünlü bir mecazi kullanımla ifade edecek olursak onu dalgıç saatleri içinde “İsviçre Çakısı” olarak tanımlamak gerek…
EYÜBOĞLU: “BU SAAT SINIRLARI ZORUYOR”
25 yıldır Victorinox ve Victorinox Swiss Army’nin Türkiye Distribütörlüğünü üstlenen Eyüboğlu Saat’in Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Eyüboğlu, fuardaki izlenimlerini şöyle aktardı:
Victorinox Swiss Army kalite ve fonksiyonelliğiyle büyük fark yaratan köklü bir kuruluş. Bir kez daha kalitesini ve fonksiyonelliğini taçlandırdı. İsviçre Saat Endüstrisi,  Victorinox Swiss Army ile bir devrime imza atmış. Saatte çığır açtıklarını söyleyebilirim’’ dedi ve ekledi ‘’Türk halkı her zaman kaliteli ürünleri hak etmiştir üstelik bu kalitede fiyat arka planda tutularak oldukça ulaşılabilir haldedir. Firma olarak her zaman güvenilir ve kaliteli markaları Türkiye’ye kazandırmaya devam edeceğiz’’ dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz