takı ve aksesuar markaları kampanyaları

Bayramda takı ve aksesuar markalarının kampanyaları …

Bayramda takı ve aksesuar markaları kampanyaları ile şıklığı zirvede yaşayacaksınız… Aksesuar markalarının birbirinden çeşitli tasarımlarının kampanyalı fiyatları ile hem bütçenizi hem de şıklığınızı düşünün… Bunları isterseniz kendiniz için satın alırken, isterseniz de sevdiklerinizin şlıklığını bayramda düşünüp, kampanyalardan faydalanarak hediye alabilirsiniz. Yaş fark etmeksizin, her gruba uygun çok farklı takı ve aksesuar çeşitleri bulunmakta olup, renk yelpazeleri de oldukça geniştir.
 
Fix Silver’da Bayram Alışverişi Çok Eğlenceli!
 
Fix Silver’ın pastel ve yumuşak tonlarda hazırladığı yeni koleksiyonu, sportif ve trend görünümünün yanı sıra bayram kombinlerini tamamlayıcı karakteristik unsur oluyor.
 
Fix Silver bileklikleri 21 TL fiyatıyla görenleri hayrete düşürüyor!
 
fix-silver-funny-koleksiyonu-21tl-2
 
Geçtiğimiz sezonun en renkli trendi olan kadınların bileklerindeki parti havası, 2015 sonbaharında da Fix Silver’ın yepyeni bileklik modelleri ile devam ediyor.
Her kıyafete uyum sağlayabilen model çeşitliliği ile ister saat, isterse renkleri karıştırarak kullanılan Fix Silver’ın yeni koleksiyonunda bileklikleri kombinlemek kadınların hayal gücüne kalıyor. Koleksiyondaki her bilekliğin ucunda bulunan ufak ve sevimli detay ile kadınlar “arm party” trendine kendi yorumunu katıyor.
 
fix-silver-funny-koleksiyonu-21tl-3
 
21 TL gibi çılgın bir fiyata satışa sunulan bilekliklere Fix Silver satış noktalarından ulaşabiliyor.
So CHIC…’te Renkli Bayram
Sürekli yenilenen tasarımlarıyla gündüzden geceye şehrin ritmine ayak uyduran kadınların gözdesi olan So CHIC… aksesuarları ve ilk defa %50’ye varan indirimle satışa sunulan So CHIC…time saatleriyle renkli bir bayram yaşatıyor.
So CHIC…time’ın birbirinden özel saatleri, So CHIC…mağazalarında Eylül ayı boyunca ilk defa %50’ye varan indirim ile cesur ve iddialı bir stile sahip olmak isteyen, şehirli modern kadınların beğenisine sunuluyor.
 
so-chic-bayram-sevinci
 
So CHIC…’in sezonun en şık detaylarının işlendiği kolye, küpe, yüzük, bilezik ve bilekliklerden oluşan koleksiyonları farklı kaplama seçenekleri ve tasarımlarıyla her daim zarafeti yansıtıyor.
 
Spordan klasiğe kadar günlük yaşamın her anında kendisini özel hissetmek isteyen kadınlar için tasarlanan aksesuar koleksiyonları ve zamana değer katan So CHIC…time saat koleksiyonları So CHIC… mağazalarında indirimli fiyatlarıyla bayram sevinci yaşatıyor.
 
Bayrımın keyfi takı ve aksesuar markaları kampanyaları ile çıkacak…

Scroll to Top