Ana sayfa HABERLER Crysellas takı ve mücevherlerinin büyüsüyle yeni yılda ışıldayın!

Crysellas takı ve mücevherlerinin büyüsüyle yeni yılda ışıldayın!

0

Afrika dilinde ‘Kara Güzellik’ anlamına gelen Crysellas, çarpıcı tasarımı ve taşların büyüsünü bir araya getiriyor. Crysellas’ın takılarıyla günlük kıyafetlerinize renk ve farklı bir tarz katabilir, Premiere Koleksiyonundaki sıra dışı mücevherlerle davetlerde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz!

aralk14b-crysellas-taki-ve-mucevherlerinin-buyusuyle-yeni-yilda-isildayin-kuyumistanbul

Crysellas’ın tasarımcısı Yeşim Arslanbek’in dünya takı trendlerini takip ederek yarattığı özgün ve çarpıcı tasarımları 2 farklı koleksiyonla hayat buluyor; gümüş ve pirinç gibi metallerin ince işçilikle hazırlandıktan sonra doğal ve yarı değerli taşlarla tamamlandığı koleksiyonunda gösterişli kolyelerden çoklu takılan rengarenk bilekliklere kadar pek çok farklı tasarım bulunuyor. Crysellas Premiere koleksiyonunda ise özgün, sıra dışı ve zarif mücevher tasarımları yer alıyor. Mercan, unutma beni çiçeği, baykuş gibi doğadan ilham alan formlarda değerli taş ve kıymetli metallerle tasarlanan mücevherler özel kesimleri ve farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

aralk14c-crysellas-taki-ve-mucevherlerinin-buyusuyle-yeni-yilda-isildayin-kuyumistanbul

Tasarımcı hakkında:
Eğitimini George Washington Üniversitesi, Washington DC’de tamamladıktan sonra uzun yıllar Amerika ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışan Yeşim Arslanbek’in sanat, tasarım ve modaya olan merakı kurumsal hayattan ayrılarak kendi takı, mücevher ve aksesuar markası ‘Crysellas’ı yaratmasına öncü oldu. Seyahatleri sırasında farklı ülkelerden bir araya getirdiği doğal taş koleksiyonu ile önce kendi takılarını tasarlamaya başlayan Yeşim Arslanbek , renkler ve doğal taşlara olan merakını tasarım ve moda tutkusuyla bir araya getirerek 2012 yılında Crysellas markasını yarattı. Afrika dilinde ‘Kara Güzellik’ anlamına gelen Crysellas’ın takı ve mücevher koleksiyonları bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz