Ana sayfa HABERLER Türkiye ve Dünya Mücevher Sektörünün kalbi ”Rotaforte Istanbul Jewelry Show”da atacak…

Türkiye ve Dünya Mücevher Sektörünün kalbi ”Rotaforte Istanbul Jewelry Show”da atacak…

0
Türkiye ve Dünya Mücevher Sektörünün kalbi 12-15 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan ” Rotaforte Istanbul Jewelry Show ” da atacak…
 
Her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayıları ile yine 20.000’den fazla profesyonelin bu fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
 
Kuyumculuk sektörü için Istanbul Jewelry Fuarına katılmak olmazsa olmaz, firmalar mutlaka çalıştıkları, öngördükleri mücevher ve takı modası için ürettikleri yeni modelleri sergilemeye hazırlanıyorlar. Mücevher endüstrisinin dünya çapındaki önemli markaları bu uluslararası platformu kaçırmaz . Burada Asya, Rusya, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerden bir çok marka ile işbirliği kurmak mümkün.
 
 
Birazda takı modasından bahsedelim ;
Bu yıl için favori renkler pastel tonlar, size bir kaç model sunmak isterim , bu ve daha nice güzel parçalar alıcılarını Mart 2015’de organize edilecek olan fuarda bekliyor.
 
 
Dünya mücevher ve takı modasında gördüğümüz Balmain ve Chanel bileklik modellerin çeşitlerini Koçak Gold, Atasay Kuyumculuk, Fiore Doro, Roberto Bravo , Regold , Jouel ve Mamuş Kuyumculuk standlarında bulabilirsiniz.
 
aralk14b-rotaforte-istanbul-jewelry-show-kuyumistanbul
aralk14c-rotaforte-istanbul-jewelry-show-kuyumistanbul
aralk14d-rotaforte-istanbul-jewelry-show-kuyumistanbul
 
Diğer yandan görsellerde gördüğünüz daha klasik modelleri pırlanta parçaları Franco Fontana, Arte Diore, Storks Mücevherat,Surmak Susmak standlarında alıcılarını bekliyor.
 
aralk14e-rotaforte-istanbul-jewelry-show-kuyumistanbul
Türkiye ve Dünya Mücevher Sektörünün kalbi ” Rotaforte Istanbul Jewelry Show ” da atacak…
aralk14f-rotaforte-istanbul-jewelry-show-kuyumistanbul
 
 
2015 bahar takı modellerinde gümüş ve altın zincir modasını unutmayalım, bunun içinde en iyi örnekler , Jouel, Klas Silver, Özcan Silver standlarında
 
 
Türkiye ve Dünya Mücevher Sektörünün kalbi ”Rotaforte Istanbul Jewelry Show”da atacak…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz