Ana sayfa HABERLER Dünya Mücevher Modasıyla Uyumlu Pırlantalar LovEver ’ın yeni koleksiyonunda yer aldı…

Dünya Mücevher Modasıyla Uyumlu Pırlantalar LovEver ’ın yeni koleksiyonunda yer aldı…

0
LovEver Pırlanta

Dünya Mücevher Modasıyla Uyumlu Pırlantalar LovEver ’ın yeni koleksiyonunda yer aldı…

Yükselen dünya mücevher modasının en yeni yıldızı inci dizilimli altın toplar pırlantalı tasarımlarla buluştu!
Göz alıcı ihtişamı, hem modern hem de klasik stili birleştiren ikonik tasarımlarla kadınların arzu nesnesi haline gelen LovEver tasarımları, dünya mücevher modasının en trend formlarını koleksiyonlarına yansıtıyor. Gittiği her yerde adından söz ettiren, iddialı, tarz sahibi kadınların gönlünü çalan marka, göz alıcı kesimlerle pırlantanın ışıltısını stil sahibi kadınların bileklerine, kulaklarına ve parmaklarına taşıyor.

Dünya Mücevher Modasıyla Uyumlu Pırlantalar LovEver’ın yeni koleksiyonunda yer aldı

Sezonun en trendy ürünleri arasında yer alan inci dizilimli altın toplar, markanın küpe ve yüzük tasarımlarıyla buluştu. Şık sokak stillerinin ön planda olduğu LovEver küpe ve yüzük gösterişli ya da sade, modern ya da klasik her stilde kadın için ideal mücevher tasarımları arasında yerini alıyor. Gittiği her yerde adından söz ettiren, iddialı, tarz sahibi kadınların gönlünü çalan inci dizilimli altın top tasarımlı LovEver küpe ve yüzük bu sezon gündüz şıklığını geceye de taşımaktan hoşlanan kadınlar için ideal bir mücevher tercihi olacak.
Kaliteyi seven ve ışıltılı mücevherler kullanmaktan hoşlanan kadınlar için şıklığın parlak kodlarıyla adeta büyülü tasarımlar hazırlayan LovEver, kadınları şık bir hayal dünyasının içine çekmeye devam ediyor. Her stil sahibi kadının mücevher gardırobunda yer alacak bu çok özel parçalara sahip olmak için Atasay mağazalarına uğramanız yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz