Ana sayfa HABERLER Erkekler İçin En Şık Yılbaşı Hediyelerinin Adresi; Vive Le Roi

Erkekler İçin En Şık Yılbaşı Hediyelerinin Adresi; Vive Le Roi

1162
0

Erkekler İçin En Şık Yılbaşı Hediyelerinin Adresi; Vive Le Roi

Erkek mücevher modasının en şık temsilcisi Vive Le Roi’nin tasarımları, bu yılbaşı erkeklerin en çok beğendiği hediyeleri olacak. Her stile uygun, krallara layık hediye alternatifleri Atasay’da!
Atasay, dünya mücevher modasındaki en son trendleri kadınların yanı sıra stil sahibi erkeklerle de buluşturuyor. Tarzına önem veren şehirli erkeğin markası Vive Le Roi tasarımları, bu yılbaşında en şık hediye alternatifleri arasında yerini alacak.
Tarz sahibi erkekler için hazırlanan Vive Le ROI’nın asi şıklığa vurgu yapan koleksiyonları şehirli erkeğin maceracı içgüdüsünü yansıtan tasarımlarla buluşuyor. Atasay’ın stil sahibi erkekler için hazırladığı Vive Le Roi’nin koleksiyonlarında yer alan gündüz ve gece şıklığının temsilcisi çift sıra derili bileklik tarzına önem veren erkekleri kendine çekiyor. Deri, siyah pırlanta kullanılan ok biçimindeki kolye ise siyah pırlantanın cazibesiyle Vive Le Roi’nin erkeklerin içindeki asi yanı ortaya çıkarıyor.

Erkekler İçin En Şık Yılbaşı Hediyelerinin Adresi; Vive Le Roi

Erkeklere farklı hediye önerileri arasında yer alan, dünya trendlerini ve kültürel mirasları bir arada sunan Vive Le Roi’nın “El Malik” yazılı yüzüğü erkekte gücün ve gösterişin simgesi olacak nitelikte. Gümüş ve altının ahenkli dansını “El Malik” logosuyla parmaklara taşıyan Vive Le Roi yüzük, bu yılbaşında sevdiğinizi mutlu etmenin en şık yolu olacak.  Özel süsleme ile karartılmış, siyah zirkon taşlı, antik ancak bir o kadar da modern motifli yüzük ise yılbaşında klasikleşmiş hediye anlayışına son verecek.

Erkekler İçin En Şık Yılbaşı Hediyelerinin Adresi; Vive Le Roi

Stil sahibi erkeğin markası Vive Le Roi’nın, erkeklerin şıklıklarını tamamlayacak, sahip oldukları güç, cesaret ve asaletin simgesi olacak ürünlerinin arasında yer alan 14 ayar altın ve çelik örme tellerle üretilmiş bilezik de şıklığıyla bu yılbaşı erkekler için en ideal hediye seçenekleri arasında yer alacak.
Siz de bu yılbaşı alışverişlerinizde erkek mücevher modasının en şık temsilcisi “Vive Le ROI” tasarımlarıyla buluşmak için en yakın Atasay mağazasına uğrayın, onun tarzına uygun stil imparatorluğunu yaratın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz