en iyi saat markaları

En İyi Saat Markaları Hangileridir? Nasıl Seçim Yapılmalıdır?

Bileklerimizde taşıdığımız saatler, günümüzde yalnızca saatin kaç olduğunu gösteren bir araç değil, aynı zamanda gösterişin bir sembolüdür. En iyi saat markaları arasından bir ürün alındığında, kişi kolunda marka bir saat taşıdığında kendisini daha özgüvenli hissetmektedir. Günümüzde daha özgüvenli hissetmek önemlidir. Sebebi özgüvenin toplumda daha rahat konuşmayı sağlaması ve kişiye kendini daha iyi hissettirmesidir. Bu durum pek çok kişinin en iyi saat markaları arayışına girmelerine neden olmuştur. Uzun süre dayanacak, rengi atmayacak ve her kıyafete yakışacak saatler araştırmak hem çok keyifli, hem de daha rahatlatıcıdır. Kişi kendi saatini bulduğunda ve onu alıp takmaya başladığında, topluluk önünde kendini daha huzurlu hissetmektedir. 

En iyi saat markaları arasında kişinin kendine en uygun saati seçmesi kolay değildir. Farklı markaların farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur. Bu doğrultuda kişi kendi bileğine en çok yakışacak ve pek çok kıyafetiyle uyumlu olacak saat seçeneğini aramaktadır. Her kıyafete farklı bir saat modeli seçmek kolay bir iş değildir. Sebebi marka saatlerin fiyatlarının bir hayli yüksek oluşudur. Dolayısıyla seçim iyi yapılmalı, seçenek sayısı düşürülmelidir. Kişi günlük yaşamında spor kıyafetler taşıyorsa spor, biraz daha şık kıyafetler taşıyorsa şık modeller arasında bir seçim yapmalıdır. Alınacak olan saat, kişinin maddi geliri ve yaşam kalitesi hakkında bilgiler içerecektir. 

En İyi Saat Markaları 

En iyi saat markaları arasından seçim yapmak düşünüldüğü kadar kolay olmayabilir. Günümüzde en uygun fiyatlı, birbirinden farklı ve kaliteli modeller içeren saat markalarından biri de Swatch’tır. Markanın saatlerinin hem kaliteli, hem gösterişli, hem de uygun fiyatlı oluşu tercih edilme oranını arttırmıştır. Elbette Apple Watch, Samsung Watch gibi seçenekler arasından da tercih yapılabilir. Bu noktada belirleyici faktör, kişilerin aradıkları saatin veya saatlerin özellikleri olacaktır. 

Web sitemiz üzerinde konumu İstanbul’da olan iki farklı saat dükkanı bulunmaktadır. Her ikisi de birbirinden kaliteli saatler satan dükkanlarda, farklı markaların farklı modellerine yer verilmiştir. Kişilerin bu alanlarda aradıkları modelleri bulabilmeleri çok olasıdır çünkü çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kişiler isterlerse direkt dükkanları ziyaret ederek seçenekleri görebilecekleri gibi, isterlerse de online alışveriş yapabilirler. Ürünlerin her biri orjinaldir ve her iki firma da birbirinden uygun ve avantajlı fiyat teklifleri sağlamaktadır. 

En İyi Saat Markaları Nasıl Seçilir?

En iyi saat markaları içerisinden seçim yapmak kolay değildir. Ancak genellikle kişi bir markayı beğendiğinde, o markaya sadık kalmaktadır. Her zaman ilk tercihi o marka olmakta ve buna göre hareket etmektedir. Önemli olan kişinin kendi koluna ve tarzına yakışacak olan ürünle karşılaşmasıdır. Markası elbette ki uzun vadede dayanabilmesi açısından önemlidir ancak yine de markalar arasında da doğru tercihi yapmak gerekir. Her markanın farklı model seçenekleri mevcuttur, kişi kendisine bu modeller arasında seçenekler oluşturabilir. Fakat öncelikle kendi rengini bulması ve aradığı modele uygun seçenekler arasından seçenek sayısını düşürmesi gerekecektir. Bir diğer yapılması gereken ise, ürünün fiyatına göre hareket etmektir. Kişi bütçesine uygun olmayan markalar arasında bir tercih yaparak, alamayacağı ürünlere yönelmemelidir. 

İlgili içeriğe göz atabilirsiniz: En iyi akıllı saat markaları

Ünlü saat markalarından son modeller…

Ünlü İtalyan markası Emporio Armani’nin yeni modeli, klasik duruşuna rağmen günümüz çizgilerini başarıyla yansıtıyor.

Ünlü İtalyan saat markası Emporio Armani

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Emporio Armani’nin yeni modeli, rengi ve şık tasarımıyla göz alıyor. Hasır bileziği, yuvarlak kasasıyla klasik bir çizgiye sahip saatin, yeşil kadranı bu yılın trendlerine gönderme yapıyor. Saatin kronometre ve takvim detaylarıyla zenginleşen tasarımı, mat renk kullanımıyla özel bir uyum yakalıyor.

Lüks ve ihtişamı buluşturan Versace’nin yeni modelleri, sanatsal dokunuşlarla zenginleşen tasarımlarıyla tüm bakışları üzerine topluyor.

Lüks ve ihtişamı buluşturan Versace

Saat tutkunlarına, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Versace’nin yeni modelleri, adeta bir sanat eseri gibi incelikli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Versace’in kadınlar için tasarladığı altın rengindeki saat, son derece şık ve iddialı görünüyor. Gümüş kadranda kullanılan “V” harfi sanatsal tasarımıyla fark yaratırken, Versace’nin tasarımlarında vazgeçemediği Greca desen ise kendine hem bezelde hem de bilezikte yer buluyor.

Versace’nin cesur erkeklere hitap eden yeni modeli, çarpıcı tasarımıyla göz alıyor. Çelik ve altın renginin buluştuğu saatin bileziğinde ve kadranında kullanılan Greca desen şık bir detay olarak öne çıkıyor. Takvim ve kronometrenin bulunduğu kadranın tepe noktasındaki Versace’nin ikonik Medusa logosu tasarımın ihtişamını artırıyor.

Fossil’in stilindeki her detayı önemseyen erkekler için tasarladığı yeni modeli, özel bir dokunuşla klasik bir tasarımı göz alıcı bir saate dönüştürüyor.

Fossil’in erkekler için tasarladığı yeni modeli

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Fossil yeni modeli, klasik duruşunu modern detaylarla taçlandırıyor. Siyah deri kayışın, altın rengi bir kasayla tamamlandığı saatin en çarpıcı detayını ise kadran oluşturuyor. Saatin mekanizmasının şeffaf bir şekilde sergilendiği kadranda kullanılan Roma rakamları ise şık bir öğe olarak öne çıkıyor. Saatteki sürpriz detayla bununla da sınırlı kalmıyor; kadranın bileğinizle buluşan kısmı da tam bir şeffaflıkla gözler önüne seriliyor.

Michael Kors’un zarif ama bir o kadar da iddialı tasarımı, kadınlara zamanın sahip olduğumuz en değerli mücevher olduğunu hatırlatıyor.

Michael Kors’un zarif ama bir o kadar da iddialı tasarımı

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Michael Kors’un yeni modeli, tasarımda kullanılan ışıltılı taşlarla adeta bir mücevher gibi bileğinizde parıldıyor. Yalın bir tasarıma sahip saat, çarpıcılığı sadece bu ışıltılı taşlardan değil gece mavisi kadranından da alıyor. Rose gold rengindeki saatin hasır bileziği ise tasarımın şıklığını tamamlıyor.

Kaynak: Saat&Saat

Scroll to Top