en iyi akıllı saatler

En İyi Akıllı Saat Markaları

Akıllı saat denilince, dünya genelinde akla gelen en ünlü markaları sizler ile paylaşmak istedik. En iyi akıllı saat üretimi yapan markalar arasında yer alan bazı firmaları yakından tanısanız bile, bazılarının adını ilk kez duyabilirsiniz.

Akıllı saatler hakkında sizlere kısa bilgiler vermemiz gerekirse;

  • Akıllı saatler, geleceğin teknolojileridir.
  • Bu cihazlar sayesinde sağlık durumunuzu kontrol edebilirsiniz.
  • Gün içerisi atılan adım sayısını, kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.
  • İşlerinizi elinizi cebinize atıp telefonunuzu çıkartmadan halledebilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz en iyi akıllı saat markaları sayesinde, sizlerde tüm bu özelliklere sahip bir akıllı saat edinebilirsiniz.

En İyi 5 Akıllı Saat Üretimi Yapan Marka

En iyi markaları sizler için derlememizin asıl sebebi, alışveriş yapmadan önce kendiniz ile en alakalı olanı seçme kolaylığı yaşamanızdır.

Apple Watch

İçerisinde pek çok özellik bulunan, iPhone cihazlar ile doğrudan entegre olma özelliğine sahip olan akıllı saatlerdir. Kanınızda bulunan oksijen miktarından, uyku düzeninize kadar pek çok özelliği ölçebileceğiniz bir markadır ve akıllı saatin adı Apple Watch olarak geçer.

Samsung Galaxy Watch

Apple’ın en büyük rakibi olan firmalar arasında yer alan, Samsung’un akıllı saatlerinin özellikleri de oldukça etkileyici. En iyi akıllı saat firmaları arasında kendine yer edinen Samsung’un saatleri, hem IOS hem de Android cihazlar ile entegre özelliğe sahiptir. Samsung Galaxy Watch günlük ve spor kullanımında sizlere pek çok özellik sunar.

Fitbit Versa Akıllı Saatleri

Fitbit markasının çıkarmış olduğu Versa model akıllı saatler, dünya genelinde oldukça sevilmektedir. Suya dayanıklı olarak üretilen çoğu modeli sayesinde, yüzme sporu yaparken de kullanabilirsiniz. En iyi akıllı saat markaları arasında yer alan Fitbit ile aynı zamanda ödeme yapabiliyorsunuz.

Fossil Sport Smartwatch

Fossil markası altında üretilen bu akıllı saatler de oldukça moda. Hem kullanış hem de teknik özellikler bakımından en iyi saatler arasında yer almayı hakkediyor. Suya dayanıklı ve konum bilgisi ise saat içerisinde mevcut olan özelliklerden.

Honor Watch

Honor markasının genellikle “Magic” adıyla yayınladıkları akıllı saatlerine de göz gezdirebilirsiniz. Saatin oldukça klasik ve şık bir duruşu olması sebebiyle, diğer akıllı saatlere nazaran daha güzel durduğu da söylenilebilecekler arasında. En iyi akıllı saat ihtiyacınızı, en güzel şekilde karşılayabilecek diğer bir marka Honor markasıdır.

Akıllı Saatler ile Hayatınızı Kolaylaştırabilirsiniz

Akıllı saat satın almadan önce, en çok işinize yarayacak özelliklerini gözden geçirmenizi sizlere tavsiye ediyoruz. En iyi akıllı saat tercihi, sizlerin isteklerinin ne yönde olduğuna bağlı olacaktır. Sizlere verdiğimiz markaların hemen hepsi, dünya genelinde başarı kazanmış markalardır.

Bu markaların ürünlerini kullanarak daha iyi sonuçlar elde etmeniz, diğer markalara (daha az bilinen) oranla daha yüksek olacaktır.

Akıllı Saat Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akıllı saatlerinizin seçimini yaparken dikkat etmeniz gerekenler listesini hazırladık. En iyi akıllı saat için dikkat edilmesi gereken özellikler ise şu şekilde;

  • Bataryasının kapasitesine bağlı olarak, kullanım ömrü,
  • Yenilikçi teknolojileri barındırıp barındırmadığı,
  • Suya dayanıklılığının mevcudiyeti,
  • Sağlık konusunda güncelliği,
  • Adım sayacının ne kadar güvenilir olduğu,
  • Konuşma özelliği olup olmadığı,

Ve benzeri özelliklerini kontrol ederek akıllı saat markaları arasından, sizlere en çok hitap eden markayı seçebilirsiniz. Sitemizi takip ederek akıllı saat ve saatler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Saatlerinizi yenilemek istiyor ve klasik mi yoksa akıllı mı almak istediğinize karar veremiyorsanız hepsinin içinde olduğu “Saatlerini Yenilemek İsteyenlerin Adresi” adlı haber yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Scroll to Top