Favori Mevlana Haftası

Favori ‘den Mevlana Haftası’na özel

Favori ‘den Mevlana Haftası’na özel “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”
Takı sektörünün öncü markası Favori, her yıl 02- 09 Aralık tarihleri arasında kutlanan Mevlana Haftası’na özel olarak hazırladığı Mevlana Yedi Öğüt koleksiyonunu hanımların beğenisine sunuyor.
Yüz yıllardır kişiliği, eserleri, şiirleri ve düşünceleriyle insanlığa sevgiyi, barışı, saygıyı öğreten Mevlana’nın düşüncelerini ve geniş hoşgörüsünü “Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”na yansıtan Favori; herkesin içinde var olan ancak unutulmaya yüz tutmuş duyguları tekrar hatırlatıyor.
Her sözünde düşündüren, ibret veren, hayata yön veren, yol gösteren, ufuklar açan, insan olmanın bilincine vardıran, erdemleştiren ve derin manaları olan Mevlana’nın; yedi öğüdüne ruhunu da katarak tasarımlarına oya gibi işleyen Favori, 100’ü aşkın modelden oluşan koleksiyonu bayanların beğenisine sunuyor.
Özel tasarımların her biri; Mevlana’nın; cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol, şefkat ve merhamette güneş gibi ol, başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol, hiddet ve asabiyette ölü gibi ol, tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol, hoşgörülülükte deniz gibi ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol mesajlarını veriyor.
Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip marka, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki satış mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.
“Mevlana Yedi Öğüt Koleksiyonu”nu incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Scroll to Top