Ana sayfa HABERLER Roberto Bravo Shamballa mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtıyor

Roberto Bravo Shamballa mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtıyor

0

Roberto Bravo Shamballa mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtıyor

Sıradışı yaklaşımı ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkan Roberto Bravo, pozitif enerji ve mutluluk kaynağı olarak bilinen shamballa bileklikleri ile yepyeni bir konsept oluşturdu.
Moda takipçilerinin yoğun ilgi gösterdiği shamballa bileklikleri, sahip olduğu felsefe ve tasarım şıklığıyla kullanıcı tercihlerine de farklı bir bakış açısı sunuyor.
Korku, kin, nefret ve kıskançlık gibi kötü duygulardan arınarak, gülümseme ve mutluluğun daimi olabileceği mesajını veren shamballa öğretisi, bazı ürün tasarımlarında “Momento Mori” felsefesinden esinlenilerek yorumlanan kurukafalı modeller ile şıklığınızı tamamlıyor.
Shamballa koleksiyonunda kullanılan 8 ayrı doğal taş türünün tedariğinin, aynı renk tonunun bulunması ve lojistiği uzun ve zahmetli bir süreç olmasına rağmen, Roberto Bravo hedef kitlesinin yaşam biçimine ve ihtiyaçlarına hitap ederek farklı alternatifler sunmayı başarıyor. Bu farklılığın yansıtıldığı modeller ise, stilini kalite ve tasarım ayrıcalığıyla tamamlamak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.
Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle üretilen shamballa bileklikleri, kadın ve erkeklere yönelik modelleriyle Roberto Bravo mağazalarında satışa sunuluyor.
Shamballa modelleri:
Black Burma Jade
Adalet ve cesareti temsil eden jade taşı, binlerce yıldır Çin’de yaygın olarak kullanılıyor. Asya kültüründe; jade taşı takmanın iyi şans getireceğine inanılır. Ayrıca antik çağlarda jade taşının böbrek hastalıklarını iyileştirici gücü olduğuna inanılırdı. Bunun dışında bazı bölgelerde jade taşının, diş çürüklerine ve ağrılarına iyi geldiğine de inanılmaktadır.
Chalcedony
İyimserliği temsil eden chalcedony taşının; fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyici özelliği olduğuna inanılır. Halk arasında anlayışı artırıp kardeşliğe, iyimserliğe ve iyi dileklere teşvik eden bir taş olarak kabul edilir. Düşmanlığı, huzursuzluğu ve melankoliyi yatıştırma özelliği olduğu düşünülür.
Black Frosted Agate
Pozitif enerjiyi temsil eden; ölümsüz taş ve yemen taşı adlarıyla bilinen koleksiyon serisi, yaşam kalitesini ifade ediyor. Ceplerinde agate taşı taşıyan çocukların olumsuz duygulardan ve münakaşalardan uzak tuttuğu bilinir. Kırmızı ve turuncu renkteki akikler, fiziksel canlılığı artırarak tembelliği giderir. Agate taşının aynı zamanda, sinir bozukluklarını yatıştırdığı ve topluluk önünde yapılacak konuşmalarda heyecanı giderdiği bilinir.
Tiger Eye
Dayanıklılık ve uzun ömrü temsil eden kaplan gözü taşından oluşan koleksiyon serisi, duygulara hitap eden bir taş olduğundan dolayı sevgililer arasında rağbet gören bir hediyedir. Tiger Eye’in ilişkide bulunduğunuz insanla aranızda telepatik bir bağ kurmanıza yardımcı olduğu söylenir. Duygusal bakımdan dengeleyici olmakla birlikte inatçılığı azaltır. Kişinin olayları daha net anlamasına yardımcı olur.
Roberto Bravo Shamballa
aralk13a-roberto-bravo-dan-mutlu-yasam-felsefesi-ve-tasarim-sikligini-yansitan-shamballa-jewelleryistanbul
Red Jasper
Sevginin, kararlılığın ve inanç sisteminin simgesi olan jasper taşı, vücut titreşimlerini dengeler, etkisini yavaş ancak etkili biçimde gösterir. Duygusal stresi azaltır, kötü enerjilere karşı koruyucu özelliği olduğuna inanılır.
Lapis Lazuli
Ruhsal ve fiziksel dengenin korunmasına yardımcı olan lapis taşının yaratıcı ifade, fiziksel yetenekler ve iletişimi kuvvetlendirdiğine inanılır. Ruh ve beden arasındaki dengeyi sağlar. Derin düşünceyi ve zihin berraklığını artırır. Küçük çocukları korkularından uzaklaştırır. Kaygıyı azaltır ve kişiyi canlandırır.
Rosalite
Masumiyet ve mutluluğun sembolü rosalite taşı, pembe rengi ile gençlik ve romantizmi de yansıtıyor. Rosalite taşının, küçük olaylarda dahi mutlu olabilmeyi ve içimizde yaşattığımız masumiyet duygusunu hatırlattığına inanılır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz