Favori İnci Set

Hangi takılar hangi gelinliklere yakışıyor ?

Favori’nin, incili set koleksiyonları tüm gelinlere, tüm gelinliklere yakışıyor…
Favori, düğün hazırlıkları yapan gelinlere özenle hazırlanmış tasarımlar sunmaya devam ediyor. Doğanın mucizesi inciyi altınla birleştiren Favori’nin incili setleri, zarafeti ve sadeliği yeni bir boyuta taşıyor.
Düğün takıları, kadınların en özel günleri olan düğünlerinde, gelinliklerini ve görünüşlerini tamamlayan son dokunuştur. Takı modasına yön veren Favori, her geline, her gelinliğe yakışan incili takıları yeni bir tasarım anlayışıyla gelinlerin beğenisine sunuyor. İncinin sadeliği ve kusursuzluğu, Favori’nin ince düşünülmüş tasarımlarıyla birleşince, inci binlerce yıldır olduğu gibi düğün günlerinde de kadınların zarafetini tamamlıyor.
Kolye, yüzük ve küpeden oluşan Favori’nin incili setleri; mükemmel ve kusursuz görünürken, doğallık ve sadelikten de vazgeçemeyen gelinlerin ilk tercihleri olacak. Günlük kullanım için de uygun olan inci; stil sahibi kadınların her kombininde düğün anılarını tazeleyecek.
Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.
 mys15a-favorinin-incili-setleri-tum-gelinlere-tum-gelinliklere-yakisiyor-kuyumistanbul
Favori’nin, incili setlerine sahip olmak için Favori mağazalarını ziyaret edebilir ve inci setleri elinize alarak yakından deneme imkanı bnulabilir, size en yakın Favori mağazasını web sitesinden öğrenebilirsiniz.
Scroll to Top