Atasay Fantezi Pırlanta

Hollywood yıldızlarının sonsuz ışıltısı kırmızının büyüsüyle buluştu

Atasay Fantezi Pırlanta – Hollywood yıldızlarının sonsuz ışıltısı kırmızının büyüsüyle buluştu

Yakutun altınla flörtü, kusursuz işçiliğin büyülü dünyasında yeni yıl dileğine dönüşüyor

Kaliteyi seven ve gösterişli mücevherler kullanmaktan hoşlanan kadınların özel anlarını taçlandıran Atasay Fantezi Pırlanta kolye, küpe, bileklik ve yüzük tasarımları, 2014’e girerken pırlanta tutkunlarını etkisi altına alıyor. Şıklığın parlak kodlarıyla büyülü mücevherler sunan Atasay Fantezi Pırlanta, yılbaşı gecesi şıklığında göz alıcı bir etki yaratmak üzere gösterişli ya da sade, modern ya da klasik her stilde kadın için ideal mücevher seçenekleri sunuyor. Atasay Fantezi Pırlanta, şıklığından ödün vermeyen, zarif ve bir o kadar da iddialı kadınları “deniz kabuğu” formunda yakutun beyaz altınla ihtişamlı dansını anlatan kolye, küpe ve yüzük tasarımıyla buluşturuyor. Yaz aşklarının enerjisini yansıtan bu ışıltılı tasarımlar yılbaşı gecesi yepyeni başlangıçlar yapmak isteyen kadınların dileklerini gerçekleştirecek!

Sade bir stili gösterişli mücevherlerle kombinlemekten hoşlanan ve yılbaşı gecesine farklı bir anlam katmak isteyen tarz sahibi kadınlar içinse Atasay Fantezi Pırlanta’nın yine dünya mücevher trendleriyle paralel olarak tasarladığı, yakut taşlarla bezeli altın bilekliği ideal bir mücevher tercihi olacak.

Yeni yılda hayallerinin peşinden gitmek isteyen cesur kadınlar için Atasay Fantezi Pırlanta’nın yine çok özel bir tasarımı var! Sadeliğin gizemini yakutun kırmızı enerjisiyle birleştirerek nefes kesen “petek” görünümündeki kolye, küpe ve yüzük tasarımı, birçok yeni yıl dileğini aynı anda gerçekleştirme büyüsünü yansıtarak, kadınları gösterişli bir hayal dünyasının içine çekiyor. İhtişamlı ya da sade, modern ya da klasik, farklı tarz sahibi kadınlara seslenen geniş ürün yelpazesine sahip Atasay Pırlanta’nın tasarımlarıyla yılbaşında kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmaya hazırsanız Atasay mağazalarından ya da satış noktalarından birine uğramanız yeterli.

Scroll to Top