Ana sayfa HABERLER Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri

1106
0
Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri

Yeni yıl yaklaşıyor, herkesi bir hediye heyecanı sarıyor. Kim, kime ne alacak? Alınmış hediye beğenilecek mi? Bütün bu sorular eminiz sizde de tatlı bir telaş yaratmakta. Yılbaşı hediyesi için son günü beklemeden daha şimdiden en azından ne alacağınızı düşünmeye başlasanız iyi olur.

Bu bültenimizde ünlü markalardan ışıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri hazırladık. Umarız sevdiğiniz kişiye yılbaşı hediyesi alırken size yardımcı olabiliriz.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
BOSS Watches Companion Saat Koleksiyonu

Bir erkeğe alınacak en güzel yılbaşı hediyesi kol saati olabilir.

Dünyanın en tanınmış marka saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat, BOSS Watches Companion Saat koleksiyonu ile bir erkeğe alınacak en güzel yılbaşı hediye alternatifi oluşturuyor.

Modern detaylar, iddialı bir stil saate nostaljik ve vintage bir hava kazandırıyor. Şık siyah, bej ve gri tonlarda mine kaplı kadranlar, hasır çelik bilezik veya kahverengi deri kayış, 2018 erkek kol saat modelleri arasında BOSS Watches Companion Saat koleksiyonunu ön plana çıkartıyor.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Emporio Armani akıllı erkek kol saati modelleri!

 

Madem saat konusu ile bültene başladık, yine Saat&Saat’in distribütörlüğünü yaptığı bir dünya markasını hatırlatalım. Teknolojik ve şık Emporio Armani akıllı erkek kol saati modelleri!

Teknolojik gelişmeler neticesi moda dünyası da evrim geçirir hale geldi. Ünlü moda markası Emporio Armani, bu gelişimi takip ederek, geliştirdiği akıllı saat modelleri ile giyilebilir teknolojiyi moda takipçilerine sunuyor. Sevdiğiniz erkek için güzel bir hediye alternatifi olabilir.

 

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Atasay Almas Koleksiyonu

Yılbaşı hediye seçimi için acele edenler Atasay’ın “damla kesim”  Atasay Almas koleksiyonunu mutlaka görmeliler.

15 Aralık tarihine kadar “damla kesim” elmas küpe, elmas yüzük ve elmas kolyede geçerli özel kampanya sevdiğini mutlu etmek isteyen erkekler için bir fırsat olabilir.

Atasay’ın sürprizi bu kadarla kalmıyor.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Atasay Coronet Queen Yüzük – Yılbaşı Hediye Fikirleri

Yine aynı tarihe kadar geçerli olan Atasay Coronet  Queen yüzükte ciddi bir kampanya var.

Mücevher Modası’nın ünlü markası Atasay’ın ustaları, Coronet Queen yüzükte dört adet prenses kesim pırlantayı titiz bir çalışma ile birleştirerek çok özgün bir tasarım ortaya çıkartmışlar. Bu önemli kampanyadan yararlanmak için size en yakın Atasay mağazasına veya firmanın kurumsal web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Penti Bileklik – Yılbaşı Hediye Fikirleri

Elmas, bazı bütçeler için uygun olmayabilir ama hediyenin büyüğü küçüğü olmaz, maksat hatırlamak olduğuna göre hem bütçenize uygun, hem de şirin yılbaşı hediye fikirleri için beyleri Penti’ye davet edelim.

Ürün yelpazesine geniş bir takı koleksiyonu ilave eden Penti, bileklikler, kolyeler, yüzükler, küpeler, ve broşlar ile sevdiğini mutlu etmek isteyen beyler için yılbaşı hediye seçimi için son durak olabilir.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Pandora Bileklik – Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

 

Dünyanın ünlü mücevher markası Pandora 3 aralık tarihine kadar geçerli kampanyasıyla yılbaşı hediyesi arayanları mutlu edecek gibi.

3 Aralık tarihine kadar yapılacak TL. 599.- luk alışverişe sınırlı sayıda üretildiği bildirilen bangle bileklik hediye ediliyor. TL. 299.- luk alışveriş yapamnlar ise söz konusu bilekliği % 50 indirimle alabilecekler.

Bugünkü bültenimizi ülkemizin iki tanınmış mücevher markasına ait haberle tamamlayalım.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri
Lion Diamond & Suulin

Lion Diamond yeni mücevher koleksiyonunu Samsun’da ki ortakları Yeliz Keskin’in ev sahipliğinde Venn Butik otel’de Samsun’da gerçekleştirdi.

Mücevher sektörünün tanınmış markası Lion Diamond & Suulin kurucusu Öznur Yakın “Zamansız Mücevherler” olarak adlandırdığı koleksiyonun tanıtımını bizzat gerçekleştirdi.

Işıl ışıl yılbaşı hediye fikirleri

 

Türk girişimci Vedat Taylan tarafından kurulan Tibelya, Saint-Germain’deki mağazasında yetenekli genç tasarımcılara uluslararası tanıtım anlamında büyük bir fırsat sunuyor.

Paris Saint-Germain’de açılan  ilk Türk markası olan Tibelya, Ocak 2017’den beri pırlantalı özel mücevherlerden oluşan koleksiyonunu bu mağazada mücevher tutkunlarına sergilemekte. Uzun yıllar Türk mücevher sektöründe çalışmış olan Vedat Taylan,  Türkiye’deki yetenekli tasarımcı ve üreticilerin marka bilinirliklerine katkıda bulunmayı amaçlamakta.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz