Ana sayfa HABERLER Koçak Gold Pırlanta Çarpıcı bir tasarım!

Koçak Gold Pırlanta Çarpıcı bir tasarım!

0
Koçak Gold Pırlanta

Koçak Gold Pırlanta Çarpıcı bir tasarım!

Koçak Gold’un bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesi olan ışıl ışıl pırlanta ile rüyaların ve efsanelerin taşı zümrüt’ün muhteşem birlikteliği sizleri büyüleyecek.

Koçak Gold’un özel olarak hazırladığı yüzük, küpe ve kolyeden oluşan pırlanta ve zümrüt taşın muhteşem buluşması çarpıcı tasarımıyla göz dolduruyor…
On dört adet sıralanmış etrafı pırlantalarla çevrili oval zümrüt taşlar ve yine pırlantalarla çevrili beş adet zümrüt damla motifli taşın bulunduğu muhteşem kolye, damla motifli küpe ve yüzük zarafeti ve ihtişamıyla göz kamaştırıyor.
Koçak Gold Pırlanta Çarpıcı bir tasarım!
Efsanelerin ve rüyaların taşı denilen zümrütün kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu bilinir. Kimi yerlerde koşulsuz “Aşk” taşı da denilen zümrüt; keşfedildiği günden beri parlaklıkları ile dikkat çeken elmas ile birlikte yakaladığı bu görkemli uyum ile Koçak kadınları tarafından da keşfedilip onları özel ve kıymetli kılmaya devam ediyor.
Koleksiyonda yer alan diğer tasarımlar hem günlük hayatta kullanmaya uygun hem de abiye giysileri tamamlayıcı… Koçak Gold tarafından özel olarak tasarlanan kaliteli, estetik, şık tasarımlardan mutlaka biri sizin de zevkinize hitap edecek, sizde almak isteyeceksiniz.
Pırlanta ve Zümrüt’ün muhteşem seti ve diğer koleksiyonlar, Türkiye çapındaki tüm Koçak Gold mağazalarında yakından dokunarak ve üzerinizde deneyerek görebilir ve web sitesi adresinde üzerinden tüm koleksiyonları inceleme fırsatı bulabilirsiniz …

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz