Ana sayfa HABERLER Mücevherde örümcek trendi başlıyor!

Mücevherde örümcek trendi başlıyor!

0
Diamond by Naci Şenocaklı

Diamond by Naci Şenocaklı – Bu yıla örümcekli tasarımlar damga vuracak!

Diamond by Naci Şenocaklı’dan, ölümsüz aşkın ve sevginin tartışılmaz simgesi ve geçmişi geleceğe bağlayan, doğanın en değerli ve nadide armağanı olan pırlanta ile harikalar yaratmaya devam ediyor. El işçiliği ile ortaya çıkarılan koleksiyonlar, stil sahibi kadın ve erkekler tarafından büyük ilgi görüyor.
Diamond by Naci Şenocaklı, modaya yön veren tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. Örümcek şeklindeki kol düğmeleri, yüzük ve kolyeler şimdilerde yeni bir akımın öncüsü olma yolunda ilerliyor. Yapımı aylarca süren ve ‘limited edition’ olarak hazırlanan örümcek figürlü tasarımlara gösterilen yoğun ilgi, farklı taş ve pırlantalarla bezeli yeni örümcekler doğmasına neden oluyor.
Bu koleksiyonun en dikkat çeken parçası olan 15 bin 100 dolar değerindeki örümcek yüzük ise diğer tasarımlardan çok daha farklı. Bu yüzüğün en gözde taşları toplam 1.48 ct ağırlığındaki damla kesim elmaslar…
Kaynaklara göre ‘uğur’ ve ‘gizem’ gibi anlamları olan örümcek figürünün, geçmişi geleceğe bağlayarak olasılık ve imkânlar yaratmaya yardımcı olduğu belirtiliyor. Spor şıklığın tamamlayıcısı olan örümcek figürlü mücevherler, sahip oldukları özel tasarım metotlarıyla girdikleri ortamda fark yaratıyorlar.
Diamond by Naci Şenocaklı markasının yönetici ve tasarımcısı Deniz Şenocaklı, örümcek figürünün bu yıla damga vuracağını belirterek, “Sınırlı sayıda ürettiğimiz bu tasarımların ilhamını tamamen kendi kültürümüzden aldık. Örümceğin güçlü ve esrarengiz havasını tasarımlarımıza yansıttık” diye konuştu.

Tüm bu tasarımlar ve daha fazlası için Diamond by Naci Şenocaklı’nın Akmerkez, Nişantaşı, Suadiye, Akasya AVM’deki şubelerine uğramak ve internet sitesi adresine ulaşmak yeterlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz