Ana sayfa HABERLER Cesur ve Mutlu Kadınlar İçin Koçak Gold

Cesur ve Mutlu Kadınlar İçin Koçak Gold

0
Kadınlar İçin Koçak Gold

Cesur ve Mutlu Kadınlar İçin Koçak Gold

Cesaret, ruhsal gelişim, liderlik ve mutluluğun sembolü olan değerli taşlardan YAKUT’un;  bolluk, saflık ve masumluğun simgesi PIRLANTA  ile buluştuğu Koçak Gold koleksiyonunda yer alan kolye ve küpe Koçak Kadınlarını keyifli bir  sezona hazırlıyor.

Safirin Asaleti….

Koçak Gold’un özel olarak hazırladığı kolye ve küpeden oluşan pırlanta ve yakut taşın muhteşem uyumu çarpıcı tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Damla motifli yakut taşın etrafında yer alan üzüm salkımlarından oluşan pırlanta taşlı küpe ve kolye setinden oluşan ikili takım ile iddialı ve cesur bir uyum yakalıyor… Yakutun kırmızısıyla mutluluk ve cesaret aşılanmasına, liderlik özelliklerinin vurgulanmasına yardımcı olan bu özel tasarımla, fark yaratmanız mümkün…

Cesur ve Mutlu Kadınlar İçin Koçak Gold – Değerli taşların efendisi olarak bilinen yakut,  elmastan sonra gelen en sert taştır. Kan dolaşımını canlandırıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi olduğu düşünülen yakutun ruhsal gelişime de katkısı olduğu düşünülmektedir. Zamanın başlangıcından beri var olan, doğanın hediyesi olarak bilinen pırlanta ise bolluk, saflık ve masumluğun simgesi olarak yorumlanmaktadır.

Koleksiyonda yer alan diğer tasarımlar hem günlük hayatta kullanmaya uygun hem de abiye giysileri tamamlayıcı…

Koçak Gold tarafından özel olarak tasarlanan kaliteli, estetik, şık tasarımlardan biri mutlaka sizin de zevkinize hitap edecek, siz de almak isteyeceksiniz.

Cesur ve Mutlu Kadınlar İçin Koçak Gold

Koleksiyonda yer alan modellere tüm Koçak Gold mağazalarından ve web sitesinden adresinden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz