Ana sayfa HABERLER Sonbahar aylarının ılık esintisi Storks tasarımları ile hayat buluyor…

Sonbahar aylarının ılık esintisi Storks tasarımları ile hayat buluyor…

0
Storks Sirtin

Sonbahar koleksiyonunda Sitrin taşlı mücevherlerini öne çıkaran Storks, tasarımlarıyla fark yaratıyor…

2013 Sitrin koleksiyonu ile Sonbahar rüzgarı estiren Storks, damla kesim yüzük, küpe ve kolyelerini mücevher tutkunları için tasarladı. Tasarımlarına pırlanta zarafetinin de eşlik ettiği koleksiyona takım halinde sahip olabileceğiniz gibi tek tek de sahip olabilirsiniz. Bu koleksiyon şıklığı çarpıcı bir şekilde ifade ederken.; çok sade bir giysiyi bile bir anda bambaşka bir yere taşıyor.

Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün lokomotif markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü
www.storks.com.tr
Nuruosmaniye Cad. No: 48 Çemberlitaş / İstanbul
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87
e-mail: ferda.serbest@storks.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz