Ana sayfa HABERLER PALMALI TURİZM GRUBU lüks segmentteki markalarına bir yenisini daha ekledi: Jacob &...

PALMALI TURİZM GRUBU lüks segmentteki markalarına bir yenisini daha ekledi: Jacob & Co

0
PALMALI TURİZM GRUBU
Bünyesindeki lüks segment markaları ile turizm sektöründe faaliyet gösteren Palmali Turizm Grubu dünyanın en prestijli saat markası olan Jacob&Co’nun Türkiye mümessilliğini aldı.
Palmali Turizm Grubu, Marriott Oteller zinciri içerisinde yer alan The Istanbul Edition, Cipriani, Billionaire Club, Palmarina Bodrum, Palmalife Resort&Spa – Bodrum,  Yaşasın Hayat! Enstitüsü ve ESPA SPA gibi birbirinden değerli markaları ile faaliyet göstermektedir.
Grubun son işbirliği ise aralarında Salma Hayek, Madonna, Mariah Carey, Sophia Vergara, Victoria-David Beckham ve Diana Kruger gibi Hollywood ünlülerinin tercihi, dünyaca ünlü bir marka olan Jacob & Co..
1981 yılında Rus göçmeni Jacob Arabo tarafından New York’ta yaratılan Jacob & Co kadın ve erkekler için devrim niteliğinde tasarımlara sahip olan saatler ve mücevherler yaratan bir marka.  Jacob&Co markasına ait lüks kol saatleri daha çok film yıldızları ve ünlülerin kıymetli eşyaları arasında yer alıyor.
Kurulduğu günden bu yana geçen çeyrek yüzyıllık zaman dilimi içinde kadın ve erkekler için devrim niteliğinde tasarımlar üreten bir marka konumunda olan marka, kusursuz kalitesi, klasik tekniği ve eşi benzeri az bulunur yaratıcılıktaki fiziki yapısı ile dünyanın önde gelen saat üreticilerinden birisi olmayı başarmıştır.
Her müşterisinin en iyi kişisel hizmeti ve işçiliği deneyimleme fırsatına sahip olduğu markanın üretilen her parçası moda dünyasında devrim yaratmakta, model işçiliği ve mücevheri birleştiren tasarımlarıyla yeni bir vizyon oluşturmaktadır. Jacob&Co; tüm dünyada ince tasarımı ile üst segment kalite düşkünlerine çok özel seçenekler sunan ikonik bir marka konumundadır. Ekstrem ve paha biçilmez modelleri ile alışılmış tasarım anlayışını yıkmış bir marka olan Jacob&Co yarattığı aksesuar-takı kombinasyonları ile eşsiz birleşmeler gerçekleştirerek son derece lüks ve ince işlenmiş değerli taşlarla zarif ve şık saatleryaratmaktadır.
Dünyanın en önemli futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun da marka yüzü olduğu Jacob & Co, bundan sonra Palmali Turizm Grubu ile İstanbul ve Bodrum’da lüks ve kalite tutkunları buluşacak.

Palmarina Bodrum’un 22.Haziran.2013 Cumartesi günü gerçekleşecek olan sezon açılışına markanın yaratıcısı Jacob Arabo New York’tan diğer üst düzey yöneticileri ile birlikte katılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz