Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Pırlanta Takı Modellerinde Yenilikler

Pırlanta Takı Modellerinde Yenilikler

0
Pırlanta Takı Modellerinde Yenilikler

Pırlanta takı dediğimiz zaman hepimiz şöyle bir dururuz değil mi? Bu sorunun cevabı kesinlikle “EVET!”. Çünkü pırlanta, baktığınızda boyutundan bağımsız olarak sizi etkileyen parlaklığı ile hafızalarda kalıcı bir uyarı etkisi yaratıyor. Neredeyse herkesin büyük bir tutku ve sevgi ile bağlı olduğu bu taşı da özel kılan, bugüne kadar basınç altında kalması ve o basınçtan sağ çıkacak dayanıklılığa sahip olmasının getirdiği, adeta özgüven ve gücü temsil eden parlaklığıdır.

Hal böyle olunca mücevher sektörü ileri gelenleri, bu değerli taşı sizlere farklı farklı takılarda ve şekillerde sunarak ayağınıza getiriyorlar. Pırlanta takı modelleri, pırlanta kolye, pırlanta yüzük, pırlanta küpe ve çok daha fazla seçenekle ve kullanım şekliyle sizlere sunuluyor. İsterseniz şimdi gelin, son zamanlarda pırlanta takı modelleri nasıl değişmiş, hangi değerli markalar sizin için nasıl tasarımlar ortaya çıkartmış ve nasıl yenilikler yapmış onlara bir bakalım.

Melis Goral Takı Koleksiyonu

Tasarım alanındaki hakimiyeti ve işçiliğinin kalitesi ile başarılı işlere imza atan mücevher tasarımcısı, kendine has tasarım anlayışını tanıdık formlar üzerinde değerli taşlarla buluşturuyor. Deep Space ve Deep Sea koleksiyonlarına yaptığı yeni eklemeler ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Oniks, özel kesim mercan, lapis lazuli ve turkuaz taşların kullanılmasıyla çeşitliliği arttırırken, renk kullanımı ve kombininde başarının öncüsü olmaya devam ediyor. Sekizgen ve altıgen tasarımların baskın olduğunu görebiliyoruz. Yakut, safir ve pırlanta takı çeşitlerine zenginlik katarken detayların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Melis Goral Pırlanta Takı Koleksiyonu

Ariş Pırlanta Takı Zenginliği

Genç ve modern çizgilerin beden bulmuş hali olan Ariş Pırlanta takı çeşitleri, Baget Koleksiyonu ile her zevke hitap ediyor. Uygun fiyatlarının yanında şık görünümünden de bir şey kaybetmezken, pırlanta takı isteyenlerin tercihi olacak gibi duruyor.

Ariş Pırlanta Takı Zenginliği

Ayrıca baget zarafeti sadece özel günlerde değil, günlük yaşamda kullanılabilecek bir pırlanta takı olmasıyla da ön plana çıkıyor. Şık ve minimal tarzda pırlanta takı arayanların da yardımına yetişirken, kendini vazgeçilmezler arasına sokmayı başarıyor.

Dahası, yine minimal bir şıklık arayışında olanlar için seçenek olarak sonbahara renkli ve enerji dolu bir merhaba demek için Semboller Koleksiyonu’nu sizlere önerebiliriz. İnce ve sade yapısıyla günlük kullanım veya davetlerde şık ve gösterişsiz güzelliği arıyorsanız bakmanızda fayda olabilir.

Uygun fiyatları olduğundan demin bahsetmişken bununla alakalı bir güzel haberi de sizlere vermek isteriz. Pırlanta takı denildiğinde ilk akla gelenlerden olan Ariş Pırlanta, dövizde ve altında meydana gelen artışları fiyatlarına yansıtmama kararı aldı. İçinde bulunduğumuz anormal süreç içinde tüketiciye destek olma anlayışını benimseyen firmayı tebrik ediyoruz. Belli bir prensiple çıkılan bu yolda, imkanları zorlayarak pırlanta takıyı “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla siz değerli müşterilerine sunuyor.

Omega Aqua Terra

Pırlanta takı dediğimiz zaman başta sıralamış olduğumuz kolye, küpe ve yüzük haricindeki takılara örnek olarak verebileceğimiz bir aksesuar ise tabii ki saat. Saat hem kadınlarda hem de erkeklerde çok önemli ve gösterişli bir aksesuardır. Giydiğiniz her kıyafette kendini öne çıkartmayı sever ve bunu başarılı bir şekilde yapar. İşte tam da bu noktada şıklığı zirvede yaşamak isteyenler ve pırlanta takı kavramına yenilik getirmek isteyenlerin tercihi olarak Omega’nın tam tamına 191 adet pırlanta mıhlamalı gümüş guilloche desenli kadrana ve pırlantalı bir bezele sahip saati karşımıza çıkıyor.

Gücünü sadece dışındaki pırlanta işlemelerden değil, içindeki mekanizmasından alan saat, 15.000 gauss’a kadar manyetik alana dayanacak şekilde üretildi. Kırmızı giymeyi seven ve gözlerin üzerinde olmasını sevenlerin tercih edebilecek bu pırlanta takı kategorisinde olan saatin 5 yıllık garanti ve yüzlerce iltifata hazır olmalı.

Omega Aqua Terra Saat

Atasay’ın Gözleri

Geçmişten günümüze tasarımlarımızda yer bulan gözler, Atasay’ın koleksiyonu ile bir kez daha kendini gösteriyor. Modern ve şık dokunuşlar ile yeni heyecanlar yaratıyor. Altın takı ve pırlanta takı harmanı olarak karşımıza gelen gösler, spor şıklıktan iş hayatına kadar günün her anında anı yakalamak için tasarlandı. Kolyesinden küpesine, bilezikten kolyeye ve şahmerana kadar geniş bir alanda tasarlandılar.

Atasay’ın Gözleri Pırlanta Takı Seçenekleri

Ayrıca pırlanta takı dışında bir tercih yapmak isteyenler için ise elementlerin gizli dünyasını sizler için tasarımlarına yansıtan Atasay, Aura koleksiyonunu sizlere sunuyor. Geometrik şekillerin baskın olduğu, renkli mineli tasarımların bulunduğu ezber bozan formlara sahip takılarını pozitif ruhun yansıması olarak tarif ediyor.

Atasay Altın Takı

Dahası bu tasarımların dışında, Atasay da pandemi sürecinde yaşanan zorluklar ve sıkıntılar neticesinde “Yeni Normal Fiyatlar” konseptiyle yüzde 15 ve 35 oranında sürekli olacak indirimleri duyurdu. Tüketicinin önündeki engeller kendi adına kaldırmak isteyen firma, duruma göre hareket edip tüketiciye fayda sağlarken, zor dönemlerde yapılması gereken fedakarlıkların altını çizdi.

Pırlanta takı, mücevherat ve aksesuar markalarının yeni tasarımlarını ve haberlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi içinde müşteriler için yapılan indirim ve fiyat politikalarından da sizleri haberdar ettik. Bundan sonra size sadece kendinize yakışacak olan ve sevdiğiniz koleksiyondan parça seçerek almak kalıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz