Ana sayfa HABERLER Storks’un zarif ve büyük yüzük koleksiyonuna bir yenisi daha eklendi…

Storks’un zarif ve büyük yüzük koleksiyonuna bir yenisi daha eklendi…

0
Storks Kuyumculuk

Storks ’un zarif ve büyük yüzük koleksiyonuna bir yenisi daha eklendi…

“Şimal Yıldızı” adını verdiği bu eşsiz tasarımda, kendinizi yıldızlara ulaşmış hissedeceksiniz… Gözleri fetheden onlarca pırlanta ile süslenmiş tasarım, adeta bir sanat eserini anımsatıyor.

Farklı kesimlerde pırlanta kullanılarak tasarlanan “Şimal Yıldızı” yüzük şıklığınızı tamamlayan en belirleyici detay olurken, siz de kendinizi gecenin yıldızı hissedeceksiniz.

Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks’un büyülü tasarımları…

Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün lokomotif markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.

Mücevher sektörünün öncü markası, Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Markanın mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz