Bu yazımızda dünyanın ünlü saat markaları hakkındaki son haberleri sizlere iletmeye çalışacağız.

Maurice Lacroix, Aikon modeli

İlk basın bülteni İsviçre’nin ünlü saat markası Maurice Lacroix’dan. İkonik tasarıma sahip Aikon Modeli ile incelikle tasarlanmış detaylarıyla lüksü tüm ihtişamıyla yansıtmakta.

Ünlü Saat Markaları Haberleri Maurice Lacroix
Maurice Lacroix’dan İkonik Tasarımlar

Dünyaca tanınmış saat markalarının ülkemizdeki tek yetkili distribütörü Saat&Saat tarafından kol saatine düşkün erkeklerin beğenisine sunulmuş durumda. Erkekleri kol saatinde kalite ve lüks ile buluşturan Aikon, ikonik bir tasarıma sahip.

Kaia Gerber ve De Ville Trésor

Amerikalı model ve oyuncu Kaia Gerber’in günlük giyim tarzına ve ruh haline göre seçtiği farklı OMEGA saatler kadın saat meraklılarına rehberlik edecek.

Ünlü Saat Markaları Haberleri De Ville Trésor
Kaia Gerber: Zaman ve Moda

Ruh halini belirleyen kıyafet ve aksesuarları kombinleyerek, arzu ettiği görünümü oluşturmayı üst düzeyde başaran Kaia Gerber, saat tercihinde de son derece başarılı.

Ünlü Saat Markaları Haberleri Kaia Gerber
Kaia Gerber: Zaman ve Moda

“Gündelik yaşamımda kot pantolon, tişört ve spor ayakkabıları tercih ederim,” diyen ünlü model bu seçimini koyu renkli deri kayışa sahip De Ville Trésor in 18K Sedna™ altın saati ile tamamlıyor.

Swatch, BIG BOLD Koleksiyonu!

Ünlü Saat Markaları Haberleri SWATCH
Kendinizi gösterin, cesur maceralara atılın!

Cesur fikirlerden ve cüretli kişiliklerden esinlenerek Swatch tarafından tasarlanan BIG BOLD koleksiyonu vitrinleri süslemeye başladı.  Ø47mm Çapındaki kasasıyla etkileyici bir tasarıma sahip BIG BOLD modeli, şehirli sokak modasından esinlenerek oluşturulmuş.

İsviçre’nin ünlü saat markası Maurice Lacroix, kadınlar için tasarladı; Eliros

Ünlü Saat Markaları Haberleri Maurice Lacroix Eliros
Stilinize Asil Bir Dokunuş: Maurice Lacroix

Maurice Lacroix’in tarzına önem veren kadınlar için tasarlamış olduğu Eliros, M logo işlemeli siyah deri kayışı ve pembe altın rengi kasası ile dikkat çekiyor. Işıltılı tasarımı, kadran üzerindeki rakamları belirten pırlanta taşlarıyla Eliros, kadınların vazgeçilmez kol saati olacak.

OMEGA; yeni Speedmaster Moonwatch 321 Platinum

Ünlü saat markaları haberleri için son olarak ünlü saat markası OMEGA, konuğumuz oluyor. İsviçreli saat üreticisi OMEGA’nın yılbaşında ikonik Calibre 321’in geri dönüşünü açıklamasıyla başlayan heyecanlı bekleyiş son buldu. Ünlü saat markası Apollo 11’in aya inmesinin 50. yıldönümünde yeni Speedmaster Moonwatch’u saat severlerin beğenisine sundu. Yeni Speedmaster Moonwatch’un kalbinde Calibre 321 yatmakta.

Ünlü Saat Markaları Haberleri OMEGA
321 geri döndü! OMEGA’nın Ay efsanesi en son Moonwatch’a güç veriyor.

1957 Senesinde OMEGA Speedmaster modelinde kullanılan ilk mekanizma olan Calibre 321, şık ve girift tasarımıyla tanınmakta. Hatırlatmakta fayda var ki bu kalibre uzay çalışmaları sırasında da kullanılmıştır.

Speedmaster ST 105.003 astronot Ed White tarafından ilk Amerikan uzay yürüyüşünde takılmıştı. Speedmaster ST 105.012 ise 21 Temmuz 1969’da ay üzerinde takılan ilk saat özelliğine sahiptir.

Saat meraklıları yeni Speedmaster Moonwatch 321 Platinum’un safir cam arka kapağından, yeniden tasarlanmış olan mekanizmayı görebilecekler. Kronograf, altın kullanılan özel bir platin alaşımından imal edilmiş ve 42 mm çapında matlaştırılmış ve cilalı bir kasaya sahip. OMEGA, Speedmaster’in ay tarihçesine atıfta bulunarak aydan alınan gerçek göktaşı parçaları kullanılarak oluşturulan üç alt kadran kullanmış.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz