Ana sayfa HABERLER Yaz, STORKS Mücevherleri ile daha bir renkli geçecek !

Yaz, STORKS Mücevherleri ile daha bir renkli geçecek !

0
STORKS Mücevherleri
Yaz, STORKS Mücevherleri ile daha bir renkli geçecek !
Pırlanta sektöründe sayısız koleksiyona imza atan Storks Mücevherat, güneşin kendini gösterdiği şu günlerde ile şıklığınızı sonsuza taşıyacak…
Kış boyunca beklenen davetler, organizasyonlar güneşin ilk ışıklarıyla günlerinizi ışıldatmaya başladı… Storks Mücevherat şık olmayı seven stil sahibi kadınlar için göz kamaştıran, renkli mücevherleri ile adından söz ettiriyor. Storks’un yaz koleksiyonu özgüveni ve şıklığı çarpıcı bir şekilde yansıtırken, çok sade bir giysiyi de biranda bambaşka bir yere taşıyor.
Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün öncü markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü

www.storks.com.tr
Nuruosmaniye Cad. No: 48 Çemberlitaş / İstanbul
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87
e-mail: ferda.serbest@storks.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz