Ana sayfa HABERLER Collezione aksesuarlarıyla da fark yaratıyor!

Collezione aksesuarlarıyla da fark yaratıyor!

0
Collezione

Canlı renklerin dokunuşuyla modaya hayat veren Collezione , trendleri yansıtan aksesuarlarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Genç ruhlardan ilham alınarak tasarlanan Collezione aksesuarları çantadan kemere, yakalıklardan saatlere kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip bulunuyor.

Aşkın sembolü kalp şeklindeki çantalar, fosforlu kolye ve bilekliklerle gençlik enerjisini ve yaz mevsiminin sıcaklığını aksesuar koleksiyonuna taşıyan marka, pop – rock esintisi taşıyan metal zımbalı kemerler ve taşlı saat modelleriyle de asi ruhlara hitap ediyor. Son dönemlerde oldukça ilgi gören yakalıklar ise, birbirinden farklı çizgilere sahip bluz ve t –shirt’lerle rahatlıkla kombin edilecek şekilde tasarlanmış.  Aksesuar modelleriyle asi, eğlenceli ve enerji dolu bir dünyanın kapılarını açan Collezione, casual modellerle birlikte şık tasarımlar sunarak, gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Türk moda sektörünün öncü isimlerinden Collezione, 1987 yılında ilk mağazasını Bakırköy’de açarak moda markası yolculuğuna adım attı. Özellikle moda giyimde Türkiye’nin öncü moda markası olmayı hedefleyen Marka, 25 yıl önce “hesaplı ürün, hesaplı moda anlayışı” ile çıktığı yolda ‘Fast-Fresh-Fashion’ ürün anlayışı (hızlı ve taze moda ürün) ile devam etmektedir. Collezione, Türk ve dünya moda sektörünün önde gelen genç moda giyim markalarından biridir. Kendi tarzını yansıtan, müzik ve sanattan beslenen, stil sahibi, özgür, yenilikçi, trendy, farklı bir yaşam tarzı sunar. Collezione yılda 6 koleksiyon üreten, 4.000 farklı çeşit model tasarlayan yaratıcı ve hızlı bir markadır. Bununla birlikte insan ve çevre sağlığını önemser; ürünlerini laboratuvarında inceleyerek üretir. Ünlü tasarımcılarla çalışır; çeşitliliği ve yeniliği sever. Tıpkı genç insanlar gibi… Marka yeni yapılanma sürecinde yurt içinde ve yurt dışında marka değerini artırıcı girişimlerde bulunarak genç kalmayı ilke edinmiştir. Özellikle ilk beş yıllık planda yurt dışında büyüme hedefi olan Collezione tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır. Erişilebilir modanın yaratıcısı olan marka, yurt içinde 200’e yakın satış noktası ve yurt dışında, 20 ülkede farklı satış noktalarında faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz