Yeni yıl geliyor ve hala sevdiğinizin hediyesi hazır değil. Üstelik fazla da zamanınız yok.

Üzülmeyin sizin için birbirinden tanınmış beş mücevher markasından yeni yıl hediyesi olarak öneriler hazırladık. Biri mutlaka sevdiğiniz kişi için.

Yeni yıl hediyesi olarak ilk önereceğimiz mücevher markamız tasarımcı ve mimar Hülya Öz ‘e ait olan Zoya Istanbul.

Tarihin derinliklerinde hemen tüm farklı kültürlerde dört ana yön, dört temel element veya dört mevsimi simgeleyen kare formunu kolye tasarımı olarak siz değerli mücevher ve takı severlerin beğenisine sunmuş.

Hülya Öz, Zoya Istanbul’un Evrenin Geometrisi isimli ilk koleksiyonunda yer alan Kare Kolye’yi yeniden yorumlarken, yeni planlarının gerçekleşmesine olan inancını güçlü tutmak isteyen hanımların, gümüş, gümüş üstü roze altın kaplama ve altın seçenekleriyle tasarlanmış olan bu kolyeyi taşıyabileceklerini söylüyor.

Genç ve başarılı tasarımcılarımızdan İpek Selek, hobi olarak başladığı ancak sonra meslek haline dönüştürdüğü takı tasarımı faaliyetlerini geliştirerek devam ediyor.

Padme Designs’ın kurucusu İpek Selek, Hindistan seyahati esnasında öğrendiği ve “Lotusun içindeki mücevher” anlamına gelen “Om mani padme hum” mantrası ile duyduğu huzurla mücevher tasarımcılığına başlamış. Yeni yıl hediyesi olarak takı veya aksesuar düşünenler için ideal bir seçim olacaktır.

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA!

PANDORA’nın birbirinden şık ve zarif, el işçiliği ile üretilmiş, saf gümüş ya da 14k altın ve ya eşsiz gümüş-bakır alaşım üzeri rose altın kaplama yüzükleri tüm kadınlara kişisel stil konseptlerini sezon trendleriyle buluştururken ilham veriyor.

Pırlantada Romantizm Denince; Jival

Yeni yıl hediyesini belki de evlilik teklifiyle birleştirmeyi düşünenler için Jival tektaş pırlanta yüzük ideal bir seçim.

Art Deco ve Art Nouveau Tasarımlar !

Fransa kökenli olan Art deco sanat akımı özellikle mimaride kullanılırken, Londra kökenli olan Art Nouveau ise dekoratif süslemelerin hakim olduğu, bitkisel desenlerin sıklıkla kullanıldığı tarzda bir sanat akımıdır.

Ülkemizde bu akımları zamansız tasarımlar ile estetik ve klasik sanatın bütünleştirilmesiyle mücevher tasarımında kullanan ünlü mücevher markası Ariş yeni koleksiyonunu mağazalarında siz mücevher severlerin beğenisine sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz