Yılbaşı Hediyesi Mücevher Takı Önerileri

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde yaşadığımız kötü olayları hafızamızdan silmek, daha aydınlık ve huzurlu bir yıla başlangıç yapabilmek için sevdiklerimize yılbaşı hediyesi almak hoş bir fikir olabilir. Yılbaşı hediyesi olarak takı , aksesuar veya mücevher almayı düşünenler için bazı markalardan örnekler vermek istedik.

Yılbaşı Hediyesi Trend Takılar  Manuk’s  Workshop’tan !

Yılbaşı hediyesi olarak sade tarz mücevherlerden esinlenen Manuk’s Workshop, eskinin değerini fısıldayan, özel ve mutlu anlarımızı yansıtmaya davet ediyor.

13 Yaşından beri Mücevher Sektörü ‘nün kalbi Kapalıçarşı’da çıraklıktan yetişen Manuk Durmazgüler, sadekarlık zanaatını geliştirerek 2007 yılından sonra Cağaloğlu’nda bulunan kendi atölyesinde mücevher mağazalarına ve tasarımcılara ürün hazırladıktan sonra Manuk’s Workshop adı altında İstanbul Karaköy’deki yine kendi mağazasında kendi mücevher ve takı tasarımlarını satmaya başlamış.

Altın ve gümüşün işlenmemiş en ham halini pırlantalarla birleştirerek değişik ve benzersiz tasarımlar oluşturmakta.

Taptaze umutlar demek olan yeni yılı Ariş Pırlanta Miracle Koleksiyonu ile karşılıyor.

Mücevher sektörü denince akla gelen ilk markalardan olan Ariş Pırlanta, pırlantanın mucizevi ışığından ve oluşumundan ilham alan Miracle Koleksiyonu ile yeni yılda pırlantanın sonsuz ışığıyla mucizeyi hissettirecek.

Ariş Pırlanta ‘nın bu son pırlanta mücevher koleksiyonu yüzükler, kolyeler ve küpelerden oluşuyor.

Yılbaşında sevdiklerinize düşündüğünüz yılbaşı hediye alternatifleri için Jurome Jewelry ‘nin ‘The Stairs’ adındaki ilk koleksiyonunu önermeden geçemeyeceğiz.

‘The Stairs’ adını verdikleri ilk koleksiyonları ile takı severlerin beğenisini kazanan Jurome Jewelry, siyah pırlanta ve pembe altın kullandığı bu koleksiyonda merdivenlerin iniş çıkışlarından esinlenmiş.

Roy Meral kırk yıllık aile mesleği mücevherciliği, bu yıl kurulan Jurome Jewelry ile markalaştırma kararı aldı. Güncel trendlere göre oluşturulan parçalar tamamı el işçiliği ile üretilmekte. Sadece satış değil, satış sonrası hizmet Jurome Jewelry için son derece önemli.

Özgün ve moda parçalar tasarlanırken değerli taşlar ve altın birleştirilmekte.

Tasarımcı Roy Meral, hanımların yalnız özel günlerde değil aksine her daim kullanabilecekleri takılara hayat vermekte.

İlk koleksiyonunda “merdivenler” den esinlenen Roy Meral, kişinin yaşamında kendine koyduğu hedefleri ve bu hedeflere ulaşırken aşmak zorunda olduğu engelleri anlatmaya çalışmış.

Jurome Jewelry tasarımlarını Lidyana’da bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz