ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri

Göz alıcı, ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri…

Göz alıcı, ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri…

Son tanıtım yazımız, dünyanın tanınmış saat markalarının 2018 saat modelleri hakkında hazırlanmış basın bültenlerinden oluşan bir derleme idi. Aynı zamanda sevgililer günü hediye seçenekleri olarak ta değerlendirilebilecek nitelikteydi. Bugünkü tanıtım yazımız ise mücevherden, gözlüğe hatta kalemlere kadar geniş bir yelpazede derlediğimiz göz alıcı, ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri üzerine.Sevgililer Günü Romantizmi ve Lion Diamond!

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Lion Diamond, Sevgililer Günü için son derece romantik bir koleksiyon hazırlamış. Pırlanta, yakut ve safir gibi değerli taşlar kullanılarak elde yapılmış ve 18 ayar beyaz altın montürler üzerine işlenmiş koleksiyona “Passion Colection” adı verilmiş. Mücevher sektöründe “kişiye özel tasarım” yapan marka olarak tanınan Lion Diamond’ın bu koleksiyonunda taşların büyük kısmı kalp formunda üretilmiş.Tarihin silinmeyen izleri Faruk Malhan imzalı Suva takılarda.

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Popüler TV dizisi Çi’ye de konuk olmuş Faruk Malhan imzalı Suva takılar, aşklarını ölümsüzleştirmek isteyen çiftler için şık bir hediye alternatifi. Suva marka madalyon, küpe ve alyans çeşitlerini Koleksiyon mağazalarından ve internet satış sitesinden temin etmeniz mümkün.

Zarafet ve ve şıklık: Emporio Armani Aksesuar Seti!

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Önceki tanıtım yazımızda çok sayıda saat markası tanıtmış olmamıza rağmen bu yazımızda da yine bir saat markası yer almakta. Fakat şık ve zarif çizgisiyle Emporio Armani tasarladığı aksesuar seti ile bu yazımız için istisna teşkil etti. Emporio Armani Aksesuar Seti, sedefli kadranında numaralar yerine kristalleri, şık deri kayışıyla tamamladığı modern ve zarif saat modelini, kristal taşlı pembe altın küpe ve bileklikle tamamlayarak harika bir hediye seti oluşturmuş.

Yazımızın başında bugün ürün yelpazemizin çok geniş olduğundan bahsetmiştik.

Lothar von Faber’in 200. doğum günü anısına sınırlı sayıda üretilen Polygrades kalem seti.

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Sibirya grafiti ve Florida sedir ağacının birlişimiyle üretilmiş ve altıgen formlarıyla tanınan üzerinde altın “A.W.Faber” baskısı olan Polygrades’ler, Lothar von Faber tarafından üretilmiş. Dünyaca tanınmış edebiyatçı, ressam ve tasarımcıların kullandığı Faber-Castell Polygrades, sınırlı sayıda, vintage kutusunda seçkin kırtasiyelerde bu ay vitrinleri süsleyecek.

Bir diğer kalem seçeneğiniz de Graf von Faber-Castell Guilloche!

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Pembe, parlak turuncu ve turkuaz mavi tonlarında hazırlanmış kalem seti, Guilloche kurşun kalem, roller kalem ve dolma kalem ile tamamlanmış. İş veya günlük hayatta kadınların kol çantalarında, erkeklerin ise evrak çantalarında rahatlıkla taşıyabilecekleri kalemlere yine Graf von Faber-Castell deri kalem kılıfı, deri anahtarlık, deri cüzdan ve keten defterler eşlik ediyor.

Ünlü mücevher markası Atasay Sevgililer Günü’nde #taksanayakışanı kampanyası düzenledi.

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Mücevheri günlük hayatın içine dahleden mücevher markası Atasay, modern tasarımlarıyla günlük kombinlere uyum sağlayan ama aynı zamanda gece kıyafetlerinin de tamamlayıcısı olacak göz alıcı mücevherleri 1 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasındaki kampanyasıyla hanımların beğenisine sunuyor. Sevgililer Günü’ne özel bu kampanya dahilinde, tektaş pırlanta yüzükler, altın ve rose seçenekleriyle ışıltılı kolyeler gerçekten ulaşılabilir fiyatlarla Atasay mücevher mağazalarında.

2018 İlkbahar -Yaz mücevher ve takı modası şimdiden… Lanvin ve Olivier Lapidus!

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Lanvin’deki ilk koleksiyonunu eylül ayı sonlarında Paris’te Le Grand Palais’de sergileyen ünlü mücevher tasarımcısı, koleksiyonuyla 21. yüzyılı yansıttı. Yeni sezon için figüratif unsurlardan esinlenen Olivier Lapidus, koleksiyonu ile hafif ve eğlenceli bir sezon haberi veriyor. Bouchra Jarrar’ın ayrılığı sonrasında, Lanvin yeni kreatif ve sanat direktörlüğü koltuğuna oturan Olivier Lapidus’un ne yeniliklere imza atacağı merak konusu.

Bültenimizin başında da bahsettiğimiz üzere bu yazımızda ürün yelpazemizde gözlük dahi bulunmakta. Cartier, Santos de Cartier gözlük koleksiyonu!

ışıltılı sevgililer günü hediye alternatifleri
Maison’un harika Santos de Cartier gözlük koleksiyonuna yeni eklemeler Cartier’nin uzmanlığıyla gerçekleştirildi. Ünü Santos de Cartier gözlük koleksiyonunu yaratıcılığı ve zanaatkarlığı ile yeniden yorumlayan Cartier, muhteşem bir başarıya daha imza attı. Santos de Cartier’nin olmazsa olmazı haline gelmiş üçlü kombinasyonu, vida, metal ve deri, harika renk kontraslarıyla taşınması son derece kolay tasarımlar ortaya çıkartmış.

Scroll to Top