Mükemmeliyetçilikle çalışan saat tasarımcıları

Mükemmeliyetçilikle çalışan saat tasarımcıları

Zarif ve şık kol saatleri günümüzde hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Piyasa bize çok çeşitli tasarım, sıra dışı ve marka saatleri sunarken gerçekten en doğruyu seçmek için zaman ayırmak ve birçok şeyi göz önünde bulundurmak gerekiyor.
 
Kol saati üreticileri yıl boyunca farklı zamanlarda ürünlerinde fazlaca indirim sağlıyorlar. Belki de kış koleksiyonunu bir an önce tüketip yeni bahar koleksiyonuyla ortaya çıkmak istiyor olabilirler. Perakende satıcılarından fazladan stokladığı ve yeni kol saatlerine yer açmak için elden çıkarmak istedikleri saatlerde uyguladıkları indirimleri de kaçırmayın. İndirimlerden yararlanarak saat almak mükemmel bir yoldur.
 
Rado Kol Saatleri
İsviçre Rado saatleri lüks ve son derece rahat kol saatleridir ve ayrıntılı tasarımlarıyla ünlüdür. Seçkin Rado sıra dışı şekilli kutuları, renkli kadranları, Captain Cook, Cape Horn, Green horse ve Golden horse gibi diğerleri arasında benzersiz model isimleri sizlere sunar. Bu çekici ve çarpıcı kol saatlerinin popülaritesi bazen hiçbir kıymeti olmayan taklitlerine yönelmeye yol açabiliyor. Rado saat tasarımcıları dünyanın en ünlü ve en iyi kol saati tasarımcılarından biridir. Yüksek gelir grubu insanların birçoğu bu markayı tercih etmektedir.
 
Gucci Kol Saatleri
Bu kol saati markası 1921 yılında Florence şehrinde bir deri şirketi olarak kuruldu. Bu şirket 1997 yılında İsviçre’de ilk kol saatini yaptı. Bulunduğumuz dönemde bu saatler modanın büyük bir parçasını oluşturmaktadır, hem erkekler hem de kadınlar için üretilmekte  ve tasarlanmaktadır. Popüler marka ismi ve yüksek fiyatı yüzünden çoğu zaman Gucci kol saatlerinin sahtesini ve hatta birebir kopyasını yapılmaktadırlar. Fakat eğer siz gerçekten ne aradığınızı biliyorsanız gerçek bir Gucci kol saatin orijinal olup olmadığını anlayabiliyor olmanız gerekir.
 
Citizen Kol Saatleri
Citizen kol saatleri yaygın bir kol saati markasıdır ve her yıl milyonlarcası merkezi Tokyo’da bulunan Citizen şirketleri tarafından satılmaktadır. Citizen şirketinin en meşhur saatleri güneş enerjisi ile çalışan modelleridir ki bu saatler aylar boyunca şarj gerektirmezler ve gayet doğru çalışırlar. Citizen en iyi kol saati şirketlerinden ve en iyi saat tasarımcıları olarak tanınırlar.

Scroll to Top