Yazlık takı aksesuar seçiminize yardımcı olacak 4 marka

Yazlık takı aksesuar seçiminize yardımcı olacak 4 marka

Yazlık takı aksesuar seçiminize yardımcı olacak 4 marka

Cıvıl cıvıl bir yaz mevsimi yaşıyoruz ve gerek plajda gerekse akşam gezmelerinde yazlık takı aksesuar seçimi önem kazanmakta. Bu yazımızda sizlere kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak takı ve aksesuarlar için ülkemizin önde gelen takı aksesuar markalarından bültenleri derledik.

Bu sezonun olmazsa olmazı çarpıcı neonları ve yaz ruhunu yansıtan tüm renkleri stilinize katmayı ihmal etmeyin!

Yazın enerjisiyle renk paletinin en canlı tonları, stilinizi rengârenk yapmaya hazır! Renklerin baskın olacağı bu sezonda, plajlardan sokaklara hatta keyifli yaz davetlerine kadar tüm kombinlerinize renkli aksesuarlar eşlik edecek. Bu sezonun olmazsa olmazı çarpıcı neonları ve yaz ruhunu yansıtan tüm renkleri stilinize katmayı ihmal etmeyin.

Neonlar ve renk tesiri

Yaz stilinize ışıltı katacak çarpıcı renkler takılarda kendini göstermeye başladı. Göze çarpan neon renkler plaj stilinizi de tesiri altına alıyor. Sarının, pembenin ve turuncunun en çarpıcı hali neonlar ve yaz ruhunu yansıtan renkler bu sezon da yıldız olmaya devam ediyor. Bu kadar canlı renkleri kombinlemek cesaret istese de neon ve renkli takılarla trendi kolayca yakalayabilirsiniz.

Yaza kendi renginizden bakın

Plaj stilinin vazgeçilmezi halhallar ve vücut takıları günlük kombinlerin bir parçası olmaya devam ediyor. Bikini, mayolar ve günlük stille kombinlendiğinde basit bir görünümü çarpıcı hale dönüştüren bu aksesuarlar, 2022 yaz modasının en şık trendlerinden olacak.

Alımlı tasarımın çarpıcı renkler ve coşku verici motiflerle buluşmuş olduğu Tragus Küpeler bu sezona damgasını vurmaya hazır.

Alımlı tasarımın çarpıcı renkler ve coşku verici motiflerle buluşmuş olduğu Tragus Küpeler bu sezona damgasını vurmaya hazır. Atasay’ın bu ufak fakat etkili tragus tasarımları bayanların gündelik yaşamlarına tatlı ışıltılar katarak onlara günün her saati şık ve stil sahibi olmanın keyfini yaşatıyor. Bazıları maskülen ya da sofistike, bazıları casual ya da feminen takılır fakat gündüzden geceye her an Atasay takılır!

Son dönemin moda takılarında yepyeni bir döneme giriyoruz; tek başına da kuvvetli Tragus Küpeler! Minimalist akımın tesirindeki geometrik formlarla tasarlanıp altınla buluşan tragus küpeler hem kombinli hem de tek kullanılarak bu sezon dikkatleri kulaklara çekiyor. Kuvvetli duruşunu altının zarafeti ile dengeleyen bu küpelere mücevher dolabınızda yer açın.

Yeni sezonda tragus küpeler kombinlerinize dinamizm kazandırırken, enerjinizi en üst seviyeye taşımaya hazırlar. Kulaklarda aşina olduğumuz mütevazi tasarımlar, bu sezonda kıymetli taşlar ve alışılmadık motiflerle kuvvetli bir stile evriliyor. Atasay’ın özel taşlarla işlenen tragus tasarımları bu sezonda cesur şıklığın sembolü olacak.

Yaz esintisi taşıyan halhallar Atasay’da

Yaza özel olarak hazırlanan Atasay X Hande Erçel Kapsül Koleksiyonu’nda doğadan ve rüzgardan esinlenerek tasarlanan halhallar bu sezonun vazgeçilmezi olacak. Yazın canlılığını taşıyan kombinlerinize eşlik edecek bu aksesuar, şıklığınıza yaz esintisi katacak.

Mücevherat sektörünün oyun kurucu markası Atasay ve başarıya ulaşmış oyuncu Hande Erçel iş birliğinden doğan Atasay X Hande Erçel kapsül koleksiyonu yazın enerjisiyle tazeleniyor. Rüzgar esintilerini teninizde hissettirecek bu koleksiyonda, doğadan ve sanattan alınan ilhamı yansıtan halhallar zarif ayak bileklerinizle buluşarak yaz stilinizin olmazsa olmaz parçası olacak. Soyut yapısal formlara odaklanılarak tasarlanan halhallar, ister plajda güneşlenirken ister özel bir davete giderken sezon süresince stilinize eşlik edecek.

Kaynak: Atasay

Ariş Pırlanta’dan geçmişle bugünü buluşturan koleksiyon: Habbe

Tasarımları ile mücevher sektöründe trendleri belirleyen Ariş Pırlanta, fark yaratan “Habbe Koleksiyonu”nu mücevher meraklılarının beğenisine sunuyor. 1900’lü yılların ilk yıllarında, bugünün tektaşına eşdeğer anlam taşıyan Habbe Ariş’le tekrardan hayat bulup, geleneksel dokularla günümüz çizgilerinin birleştiği muhteşem bir koleksiyonla günümüz kadınlarıyla buluşuyor.

Türk mücevher sektörüne ‘ilk’lerle imza atarak yön veren ve 116 senelik deneyimiyle sektörün en köklü markalarından olan Ariş Pırlanta ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratmaya devam ediyor.

Geçmişle bugünü buluşturan yeni bir koleksiyon: Habbe

Mardin’de 1900’lü yılların başlarında, bugünün tektaşına eşdeğer anlam taşıyan ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sembol mücevheri olarak kabul edilen Habbe (top mücevher), Ariş Pırlanta’nın ustalığı ve deneyimiyle günümüz kadınlarıyla buluşuyor. O dönemde evlenecek kızlara armağan edilen Habbe, görkemli el işçiliği ile kusursuz ve bir o denli da zarif detaylar taşıyor. Koleksiyonda bulunan altıgen şeklinde petek görünümlü, yıldız, kalp ve yuvarlak boşluklardan oluşan her bir habbe muhteşem titiz emek verme ve işçiliği en görkemli haliyle yansıtıyor. Koleksiyon ’da kimi parçalar tek bir habbeden oluşup daha minimal bir görünüm sergilerken, bazı parçalar ise değişik büyüklüklerdeki habbelerin simetrik şekildeki dizilimiyle daha alımlı ve ışıltılı olacak şekilde hazırlandı.

Zarif detaylarıyla dikkat çekiyor

Habbe Koleksiyonu ile ilgili bilgi veren Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “1900’lü yılların başlarında bilhassa dedem Abdülkerim Usta’nın titizlikle hazırladığı habbeler kulaktan kulağa, dilden dile yayılmış, mutlu anılara birlikte rol almıştır. Eskiden, günümüz tektaşına eşdeğer bir anlam taşıyan Habbe, elişi zarif detaylarıyla dikkat çeken bir takı. Ariş Pırlanta olarak, dededen toruna miras Habbe’yi tekrardan yorumlayarak trendlere uygun haliyle mücevher severlerle bir araya getiriyor olmak bizlere gurur veriyor” dedi.

Kaynak: Ariş Pırlanta

Amine Özil ile Göz Kamaştırıcı Beraberlik Mücevher tutkusunu GLAMIRA tasarımlarına taşıdı

65’den fazla ülkeye online mücevher satışıyla alanında ilklere imza atan GLAMIRA, dünyaca meşhur isimlerle yapmış olduğu işbirliklerine bir yenisini daha ekliyor. Amine Gülşe Özil ile mükemmel bir yolculuğa çıkan marka, “Amine by GLAMIRA” koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde tüketicilerin beğenisine sundu. Bu koleksiyonu 2022 sonbaharında satışa sunulması planlanan “Amine Özil x GLAMIRA” koleksiyonu takip edecek.

Global e-ticaret markaları içinde mücevher sektöründe önde gelen GLAMIRA, 2014 senesinde Miss Turkey seçilen Amine Özil ile yeni bir işbirliğine imza attı. Meşhur futbolcu Mesut Özil ile evli olan Amine, tarzını “Amine by GLAMIRA/ Finest Selection” koleksiyonunda tam anlamıyla yansıtıyor.

GLAMIRA Marka Direktörü Yasemin Topaloğlu bu işbirliğini “Almanya’da Sylvie Meis, ABD’da Amanda Cerny ile uzun soluklu marka işbirliklerimize bir yenisini daha eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Amine Gülşe Özil, markamız için oldukca doğru bir seçim ve bu yolculuk için oldukca heyecanlıyız.

“Amine by GLAMIRA”, çarpıcı ve iddialı

İsveç doğumlu meşhur model ve oyuncu Amine Gülşe Özil, premium ve büyük taşlı ürünleri, birbiriyle karışmasını sağlayarak kullanıyor, hem şık hem de abartısız bir biçim yaratıyor. Bu ürünlerin yalnız özel günlerde kullanılmaması icap ettiğini, spor kombinler ile gündelik hayatımızı da süsleyebileceklerini hissettiriyor.

Lansman çekimlerinin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildiği “Amine by GLAMIRA” koleksiyonunda safir, mavi elmas ve pırlanta benzer biçimde kıymetli taşların ön planda olduğu premium ürünler ile beyaz, rose ve sarı altından oluşan oldukça iddialı parçalar içeriyor.

Yeni koleksiyon “Amine Özil x GLAMIRA” sonbaharda

2022 sonbaharında piyasaya çıkması planlanan “Amine Özil x GLAMIRA” koleksiyonu vintage bir havaya haiz olacak. Beyaz, rose ve sarı altın seçenekleri ile yaşam ağacı sembollerini bir arada göreceğimiz koleksiyonu Amine Özil, “GLAMIRA’nın kişiselleştirilebilir ürünler sunması ve herkese kendi özgün tarzını yansıtma imkanı vermesi, bu işbirliğinin en coşku veren kısmı. ”Amine Özil x GLAMIRA” koleksiyonu tamamen beni yansıtıyor olacak ve GLAMIRA uzmanlığı ile ortaya mükemmel bir koleksiyon çıkacak, inanırım

Kaynak: GLAMIRA

Anadolu’da iz bırakan medeniyetlerin motifleri metalde yaşam buluyor

Anadolu’da iz bırakan medeniyetlerin motifleri metalde yaşam buluyor ve özünü arayanların rahat yolculuğunda onlara birlikte rol alıyor. Tasarımcı İrem Sürücü’nün yorumuyla şekillenen takılar Sacré İstanbul’da başka ruhlara da şifa olmak için bekliyor.

RUHUNUZA ŞİFA OLSUN

Uykunun en derin anında doğan, bir uyanış hikâyesi; Sacré İstanbul…

Tıpkı medeniyetin filizlendiği Anadolu topraklarına yaşam veren güneşin doğuşu benzer biçimde… Kendini bulma, özüne dönme ve iyileşme…

Yönünü döndüğü güneşten toplamış olduğu güçle iyileşmenin yolunu keşfeden markanın yaratıcısı İrem Sürücü, geçmişin ağırlığı ile mesleği avukatlığı arkasında bırakarak yaşamın kendisi için çizdiği yolda aşama kaydediyor.

Verimli Anadolu topraklarında iyileştirici gücü olduğuna inanılan altın ve gümüş, bugün tasarımcı İrem Sürücü’nün var olma hikâyesiyle birleşerek bambaşka bir ruh kazanıyor. Kök saldığımız toprakta izi olan medeniyetlerin motifleriyle yorumlanmış tasarımların her biri Sürücü’nün kendi atölyesinde tek tek el işçiliği ile üretiliyor.

Kaynak: Sacré İstanbul

 

Scroll to Top