Tarzını Belirle

Tarzını Belirle!

Tarzını Belirle

Mücevher Modası 2019 / 2020Bir kadın mücevher ve takıya asla ‘hayır” demez. Her gördüğünde takı koleksiyonu yenilemek ister.
Bu arada yeni takı trendleri gerçekten heyecan verici ! Bu yıl farklı malzemeler ve renk kombinasyonları çok kullanılmış.
Romantik mı, veya klasik veya doğal renkleri mi tercih ediyorsunuz ?

Mücevher Modası 2019 / 2020

Antik tarz:
Tasarımcılara pek çok kez ilham kaynağı olmuştur. İster sadece inciler ile olsun, isterse küçük taşlar ile kombine edilsin. Bu tarz çok çekici ve herzaman romantizm çağrıştırmıştır.
Geometrik:
Bir rock yıldızı gibi görünmek ister misiniz ? Bu stil her şey ama asla sıkıcı değil!
Basit bir kot pantolon ve gömlek ya da seksi siyah bir elbise ile çok rahat kombine edebilirsiniz. Kesin bir şey var, herkesin gözü sizde olacak!
Neon renkler:
Neon renkli takı takanlar kesinlikle üzgün hissedemezler, bulundukları yerde anında bahar/yaz havası estirecekler.
Kıyafetlerinizi kombine etmek için büyük küpe, kolye, yüzük veya bilezik kullanabilirsiniz.
Rose Altın:
Standart gümüş veya altın takılarınızdan sıkıldınız mı ? İşte size yeni bir soluk! Kadınsı bir dokunuş isteyenlere ideal bir seçim.
İster spor, ister klasik giyinin, bu renk altın takılarınız her tür kıyafetinizi tamamlayacak ve özellikle bronz tene çok yakışacak.
Metal zincirler:
Büyük zincirler sever misiniz ? Çok şanslısınız bu yıl çok moda, takılar dışından çanta, ayakkabı ve cüzdan gibi diğer aksesuarlarda da görebilirsiniz.
Kalın manşetler:
İşte size farklı bir görünüm ! Cesur olun ve renkli manşet kullanın, siz sadece takın ve çıkın, gerisini parlak renkleri halleder.
Büyük boy saatler:
Kolunuza büyük boy bir saat ve orta boy bir zincir dolayın, çok şık olduğu kadar aynı çok rahat bir görünüm elde edeceksiniz.
Çivili modeller:
Geçen yıllarda sadece punk ve grunge tarzlarda görünen bir kullanm idi, fakat şimdilerde artık her çeşitli moda aksesuarında görebilirsiniz.
Yılan modeller:
Eğer yılanlardan korkmuyorsanız, o zaman siz de bu trendi takip etmelisiniz ! Egzotik Kleopatra tarzı için ideal, ne dersiniz ? Vitrinlerde çok değişik seçenekler olduğunu görebilirsiniz, fakat yılan modelli bir bilezik mutlaka edinmelisiniz.

Manşet küpe:

Kesinlikle bu yılın en göze çarpan eğilimi manşet küpeler. Bir çok ünlü bu tarzı çoktan keşfetti bile. Küpeler çok farklı stillerde mevcut.

Tarzını Belirle!

Scroll to Top