Ana sayfa MAKALELER 2021 Moda Takı Modelleri

2021 Moda Takı Modelleri

0
Takı modelleri 2021
Takı modelleri 2021

Küpe, kolye, bileklik, bilezik ve diğer çeşitli takılar sayesinde, daha güzel görünmek ve modaya daha fazla uymak mümkün. Takı modelleri arasında 2021 modasına en uygun olanları öğrenmek ve modaya uyarken güzelleşmek için, yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

Kadınların gözünden takıların anlamını anlamak adına, geçmiş çağlara bakmamız yeterli. Kadınlar daima güzel olmak için küpe, kolye ve benzeri takıları kullanmışlardır. Bu takı tasarımları sayesinde, kendilerini daha güzel ve daha çekici bulmuşlardır. Takı modelleri 2021 yılı için, modaya en uygun seçenekleri nasıl belirleyebileceğinizi sizlere anlatacağız.

Takı Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takılarınızı seçerken, günümüz modasına en uygun olanı seçmeniz, şıklık açısından sizlere artı katacaktır. Takı çeşitleri arasında seçiminizi 2021 yılında yaparken dikkat etmeniz gerekenler ise;

 • Takı modelleri modası 2021 yılı için sadelikten oldukça uzak.
 • Yoğun renkler ve büyük modelleri sizlere daha çok önermekteyiz.
 • Kimi yıllarda sadelik moda olsa bile, sadelik takı modasında yerini eşsiz ve göz alıcı tasarımlara bırakmış gibi duruyor.
 • 2021 yılında takı seçimi yaparken, muhakkak yaşınıza uygun olan modelleri seçmelisiniz.
 • Takı modelleri 2021 arasında her yaşa hitap edecek özellikte ürünler bulunmaktadır.

Küpe Modası |2021 Takı Modelleri

Göze batmayacak kadar küçük modeller, bundan önceki senelerde moda olmuştu. 2021 yılı küpe modası ise oldukça büyük ve göze çarpan modelleri içeriyor. Renk olarak altın sarısı ve gümüş rengi küpeleri tercih edebilirsiniz.

Küpe modelleri arasında yer alan ve seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler;

 • Küçük modellerden kaçınmanız gerekiyor.
 • Olabildiğince büyük (boyutu çok abartmadan) küpe modelleri ile kombinler yapabilirsiniz.
 • Özellikle halka küpe, 2021 takı modası için yapabileceğiniz tercihlerin başında yer almalıdır.
 • Omuz üzerine kadar gelen küpe türlerini de tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır.

Kolye Modası |Takı Modelleri 2021

Bildiğiniz üzere 2021 yılı maksimalist bir yıl. Maksimalist, minimalistin tam olarak zıttı. Minimalizm ne kadar fazla eşyadan kurtulmak ve sadelik istiyorsa, maksimalizm de tam tersi olarak daha fazla ve daha büyük eşyalara ihtiyaç duyduğumuzu savunuyor. Kolye modası arasında yer alan modellerde de, maksimalist özellikler aranıyor.

Maksimalist özelliklere sahip olan kolyelerin özellikleri;

 • Genellikle zengin ve varlıklı durmak için tercih edilirler.
 • 4-5 adet kolye birleştirilir, tek bir model haline getirilir.
 • Oldukça büyük kolyeler olduklarından, göze direkt çarparlar.
 • Kombininizin en çok dikkat çeken parçası haline gelirler.

Takı modelleri arasında sadelikten vazgeçmeyenlerin olacağını da bildiğimiz için, sade modelleri seçecek kişilere tavsiyemiz, olabildiğince büyük modellere yönelmeleridir.

Bileklik Yüzük ve Halhal Modası| Takı Modelleri 2021

Bileklik, yüzük ve halhal modası için dikkat edilmesi gereken çok bir yenilik bulunmuyor. Geçtiğimiz senelerde de sadelikten uzak ve gösterişli bileklik, halhal ve yüzük modası halk arasında da yaygındı. Yapmanız gereken dikkat seçecek modelleri seçmek. Seçtiğiniz modellerin göze de güzel gelmesi ve giydiklerinizle kötü zıtlık oluşturmadığına emin olmalısınız.

Zıtlık kimi zaman moda da en çok tercih edilen olgu olsa bile, bilmeyen kimselerin oluşturduğu zıtlıklar kimi zaman kötü durabilmektedir. Sitemizi takip ederek, daha güzel ve modaya daha uygun bir stile sahip olabilir takı modelleri ile ilgili daha fazla şey de öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Kadın Saat Modelleri veya En Değerli Mücevherler yazılarımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca yukarıdaki verdiğimiz bilgilere ek bazı örnekler de verebiliriz.

Ariş Pırlanta Takı Modelleri 2021

Ariş Pırlanta her sene olduğu gibi bu sene de modaya yön veren tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamış durumda. Mücevher meraklılarının beğenilerini bu sefer de “Habbe Koleksiyonu” ile toplamayı başarıyor. Bu senin modasına uygun olarak küçük parçalardan oluşmayan bu koleksiyonda yuvarlak formların kullanıldığı görebiliyoruz. Geleneksel havayı modern dokunuşlar ile işleyip bizlerin karşısına çıkartmış gibi duruyor. Top mücevher anlamına gelen “Habbe” kelimesi ile doğru orantılı yapılmış olan tasarımlar, olağan üstü titiz bir çalışma sonrasında üretiliyor. Bazı parçalar tek bir habbeden oluşurken, birden çok habbeden oluşan parçalar da bulunuyor. Gösterişli olmasının yanında zarif detayların da gözden kaçırılmadığı bu koleksiyon herkesin sahip olmak isteyeceği cinsten. 

Takı Modelleri 2021 Ariş Pırlanta

Atasay’dan Takı Modelleri 2021 Senesi İçin Geliyor

Hepimizin bildiği ve tanıdığı, ünlü markaların başında gelen Atasay, bu senenin modasına yön verirken kendi kurallarını da oyuna dahil etmek istiyor. Formlarıyla ezber bozmaya gelirken hem asi hem de şık duruşuyla, gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacak. Kolyeden küpeye, bilezikten yüzüğe kadar pek çok seçeneği sizler için sunuyor. Pırlantaların ve değerli taşların da kullanılmış olduğu koleksiyonlarda altın, ağırlığını hissettiriyor. Zincir temasının da kullanılmış olması ayrı bir hava katıyor. Kalın hatların ve büyük takıların modasında mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Takı Modelleri 2021 Atasay

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz