en iyi çocuk akıllı saatleri

En İyi Çocuk Akıllı Saatleri

Çocuklarınıza zaman kavramını öğretirken, bir yandan da onların güvenliğini sağlamak ve onlardan haberdar olmak istiyorsanız, akıllı saat alabilirsiniz. En iyi çocuk akıllı saatleri 2021 yılı tercihleriniz için ise yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Yazımız içerisinde sizlere çocuk saatlerinde tavsiye edilen özelliklerden bahsedeceğiz. Akıllı çocuk saatlerinin bu özelliklerini duyunca sizlerin de şaşıracağına eminiz. Teknolojinin geldiği nokta ile birlikte, çocuklarınız adına oldukça yararlı özellikler bu saatlerde mevcut.

Tercih Edebileceğiniz Akıllı Saatin Özellikleri (Çocuklar İçin)

 Çocukların severek kullanabilecekleri bir saat almanız, çocuğunuzun kolundan çıkarmaması adına oldukça önemli. En iyi çocuk akıllı saatleri arasında, tam olarak da bu sebeple eğlenceli özellikler de olmalıdır. 2021 yılına geldiğimizde, teknolojinin bizlere sunduğu fırsatlar sayesinde, çocuğunuzun nerede olduğunu da saatlerden öğrenmeniz mümkün.

Çocuk akıllı saat özellikleri arasında yer almasında fayda olan özellikler;

1-) Saatin Su Geçirmez Özelliğe Sahip Olması

İlk olarak su geçirmeme özelliğini yazmak istedik. Çünkü hepimizin bildiği üzere çocukların akıllı saatlerini ıslatmaları neredeyse kesin. Bu sebeple en iyi çocuk akıllı saatleri arasında yer alacak saatlerin, su geçirmez özelliğini taşıması gerekir.

2-) GPS Sayesinde Yer Tespiti Özelliği

Çocuklarınız özellikle anaokulu ve benzeri yerlere başlayacak, tek başlarına kısa da olsa bir mesafe yürüyeceklerse bu özellik sizlerin de oldukça işine yarayabilir. Çocuk akıllı saatlerinin bazılarında bulunan GPS özelliği sayesinde, sizler de kolaylıkla çocuğunuzun nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Market ve benzeri kısa süreli dışarı çıktığında bile telaşlanan ebeveynlerdenseniz, mutlaka bu akıllı saatlerden bir tanesini denemelisiniz.

3-) Çocuklarınızın Sağlık Durumunu Takip Edebilirsiniz

Çocuklarınızın kalp atış hızı ve vücut sıcaklığını da takip edebileceğiniz akıllı saatler bulunmaktadır. En iyi çocuk akıllı saatleri arasında yer alan markalardan bazılarının bu özellikleri de vardır. Bu özellikler sayesinde, saat üzerinden çocuğunuzun ateşini veya kalp atış hızını takip edebilirsiniz.

4-) Kullanım Kolaylığına Sahip Olması

Saatleri kullanacak kişilerin çocuk yaşta kimseler olacağını düşünürsek saatin kullanımının oldukça basit olması gerektiğini anlayabiliriz. En iyi çocuk akıllı saat markaları arasından yapacağınız tercihlerde, kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

Çocuk Akıllı Saat Markaları

Sizlere vereceğimiz akıllı saat markalarının tamının çocuklara özel modelleri bulunmaktadır. Kendi çocuğunuz için, sizlere verdiğimiz markalar arasından ufak bir araştırma yaptıktan sonra, en güzel akıllı saati alabilirsiniz. En iyi çocuk akıllı saat markaları;

  • Verizon GizmoWatch 2 model saat markasını, araştırılacaklar listesine alabilirsiniz.
  • Fitbit Ace model akıllı saat markasını da listenize ekleyebilirsiniz.
  • VTech’in Kidizoom adlı modelini de listenize ekleyebilirsiniz.(GPS yok)

Bu akıllı saatler arasında bulunan ürünleri ülkemiz internet sitelerinde bulamadıysanız, Amazon.com.tr adresine de göz atabilirsiniz.

En iyi çocuk akıllı saatleri özellikleri ve markalarını sizlere belirtmeye çalıştık. 2021 yılında daha iyi markaları tespit etmek adına, daha fazla kaynak araştırması yapmanızı da sizlere tavsiye ediyoruz.

Saatlerini Yenilemek İsteyenlerin AdresiEn İyi Akıllı Saat Markaları ve benzer yazılar için SAAT kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top